Troll Dodge! – zmierz się z wesołym memem.

Coś dla ludzi nie znoszących internetowych trolli! Masz okazję walczyć z internetowym memem znanym na całym świecie. Nie daj mu się zniszczyć!

MobileDick (cóż za odważna nazwa!) stworzyli jak dotąd jedną aplikację opartą na światowej modzie internetowej. Gra zyskała sobie sławę i dobrą ocenę. Czy tylko przez to, że zawiera elementy znane i często wykorzystywane w sieci?

48b04d66-7c4e-4ae7-9a8a-c35425520bab

Troll Dodge! Polega głównie na unikaniu latającej w przestrzeni twarzy trolla z ogromnym, irytującym uśmiechem. Nasz bohater jest smutnych ludzikiem umieszczonym we wnętrzu rakietopodobnego tworu, który lata poprzez chmury. Sterujemy oczywiście za pomocą dotyku. Na jego drodze stoją liczne przeszkody w postaci internetowego zgrywusa, którego należy omijać. W przypadku niemożności zmiany miejsca, trolla można wysadzić, rozwalić i zniszczyć poprzez dotknięcie go naszym palcem. Każde unicestwienie kończy się niestety utratą 50 punktów.

Cała gra podzielona jest na rundy, gdzie każda z nich trwa jedynie pół minuty. Liczy się zdobycie jak największej liczby punktów i zdobycie jak najwyższego level’u. Uwaga! Nie ma zapisywania wyników.

c2c84bc4-2055-4173-a666-3be6a78e53b7

Grafika aplikacji jest bardzo prosta. Nie ma co liczyć na doskonałą jakość przy większym ekranie. Dźwięki jak przystało na taką tematykę gry są dosyć…wkurzające. Autorzy na nasze szczęście udostępnili przycisk „Sound FX OFF”. Podczas całej naszej podróży poprzez wszelkie zakątki gry, mamy możliwość spotkać innych internetowych bohaterów jak np. pana „forever alone”

Jako tako gra nie należy do najgorszych ale i do najlepszych się nie zalicza. Myślę, ze poprzez tematykę, która jest zdecydowanie na czasie zyska sobie jeszcze wielu odbiorców. Można zagrać i przetestować.

Ogólna ocena : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button