Song Rush, czyli runner w stylu Guitar Hero

Dla tych, co lubią muzykę i gry ściśle z nią powiązane, studio Bulkypix stworzyło mobilną aplikację o nazwie Song Rush. I nie jest to kolejny klon Guitar Hero. To zwykły runner, tyle że naszpikowany ogromną dawką muzyki!

W Song Rush przed graczem stoi z pozoru proste zadanie – musi biec przed siebie, unikać przeszkód i zbierać punkty. Wszystko to, rzecz jasna, w rytmie lecącej w tle muzyki. Rozgrywka trwa tyle, ile utwór. Na początku warto jest zaczynać od czegoś krótkiego, bowiem łatwo jest dostać „oczopląsu” od dużej dawki pułapek czyhających na sterowaną przez nas wirtualną postać.

Plansze w opisywanym tytule zbudowane są zgodnie z tematyką całej produkcji. Biegamy więc nie po polach czy górach, a po modernistycznym, abstrakcyjnym świecie, na którym z ziemi wyrastają mikrofony i magnetofony. Dla fanów muzyki – cud-miód!

Domyślnie Song Rush oferuje kilka piosenek z gatunku muzyki popularnej. Kolejne…możemy zgrać z karty pamięci. Tak, dobrze przeczytaliście. Autorzy gry postanowili nie zarabiać na paczkach utworów. Jest to ogromny plus, biorąc pod uwagę, iż większość tego typu gier zarabia na przeróżnych mikropłatnościach.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, muszę przyznać, że muzyczna produkcja Bulkypix zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Efekty dźwiękowe można zmodyfikować wedle własnych potrzeb, a grafika…cóż, jej oryginalność po prostu się podoba!

Song Rush do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button