Treespot Kraków – aplikacja nie tylko dla turystów

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że wśród turystycznych aplikacji w Android Markecie znaleźć można bardzo dobry przewodnik po mieście kojarzonym przez większość ze Smokiem Wawelskim bądź pięknym Starym Rynkiem.

Kto był już kiedyś w Krakowie, lub innym większym mieście, dobrze wie, że poruszanie się po nim wcale nie należy do łatwych zadań. Oczywiście urodzeni krakowianie mogą się śmiać z tej opinii, lecz nie zmienia to faktu, że dla przeciętnego turysty znalezienie chociażby wspomnianej już przez nas Starówki niekiedy bywa kłopotliwe. Dlatego właśnie z myślą o wszystkich odwiedzających Kraków po raz pierwszych – ale i tych, co bywają w nim od czasu do czasu – przygotowano bardzo ciekawy program dostępny na urządzenia z systemem operacyjnym Android. W końcu nikt z nas nie nosi tradycyjnych map w kieszeni, a smartfona ma prawie każdy.

Treespot Kraków, bo o tym programie mowa, jest bardzo wygodny w użytkowaniu i nie powinien sprawić kłopotu nawet tym, co rzadko korzystają z aplikacji na swoim telefonie komórkowym.

Gdy już mobilny przewodnik stworzony przez Amistad uda nam się zainstalować i uruchomić naszym oczom ukaże się ładnie wyglądające menu główne, w którym musimy wybrać „czego szukamy w Krakowie”. Do wyboru jest naprawdę wiele kategorii. Aplikacja pozwala, na przykład, na znalezienie w naszym pobliżu hotelu czy restauracji, a także miejsca z bezpłatnym dostępem do Internetu (sam program działa w trybie offline).

Poza tym Treespot Kraków pozwala nam dotrzeć do wybranego przez nas zabytku. Wszystko to odbywa się za pomocą GPS-u, tak więc nie musisz nawet wiedzieć, na jakiej obecnie ulicy Krakowa się znajdujesz.

Atutem opisywanego przez nas programu jest bez wątpienia również fakt, że znaleźć w nim można aktualności dotyczące koncertów odbywających się w mieście oraz innych kulturalnych wydarzeń, takich jak chociażby spektakle teatralne.

Oczywiście sam program jest całkowicie darmowy i można go pobrać z Android Marketu. Jeżeli więc miałeś w planach w najbliższym czasie odwiedzić Kraków, mamy nadzieję, że przydało Ci się narzędzie,  któremu poświęciliśmy ten wpis.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button