Trap The Squirrel – odetnij wiewiórce drogę powrotną (promocja iOS)

Trap The Squirrel to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest takie dręczenie wiewiórki, by nie mogła dotrzeć do brzegu. Produkcja jest wartościowa przede wszystkim z tego względu, że obecnie można ją nabyć za darmo w AppStore. Wcześniej za apkę trzeba było zapłacić $0,99.

Gra podzielona jest na 5 epizodów. W każdym z nich znajdziemy 10 poziomów. Jak to łatwo jest z matematyki wywnioskować, w sumie do pokonania mamy 50 plansz. Pierwsze 10 sztuk potrafi przysporzyć problemów, więc kolejnych aż strach się bać ;)

Osoby lubiące omijać tutorial powinny tym razem odpuścić. Przeczytanie (co prawda w języku angielskim) krótkich zasad jest konieczne, by zrozumieć o co chodzi twórcom. Jak się okazuje, zamiast ratować małą i słitaśną wiewiórkę, musimy ją uwięzić na środku wodnego akwenu na jednym, maleńkim bloczku.

Rozpoczynamy od dowolnego klocka na planszy. Po pacnięciu, zapada się, odcinając tym samym drogę ucieczki naszej wiewiórce. Ta cwana bestia jest jednak bardzo przebiegła i na jeden nasz ruch przygotowuje sobie jeden skok. My atakujemy z prawej, ona pędzi z lewej. Podsumowując: jedno pacnięcie – jeden skok wiewiórki.

Cel jest taki, by przechytrzyć futrzastą istotę i tak zatopić bloczki, by wiewiórka utknęła na (nawet bardzo dużym) placu na środku. Takie zagranie powoduje, że następnie cyklicznie możemy ukracać jej trasę, nie martwiąc się o to, czy nie zwieje nam z drugiej strony. Sprawy komplikują się jednak bardzo szybko. 6 poziom pierwszego epizodu daje już bardzo mały margines błędu, więc trzeba dosłownie myśleć nad każdym krokiem.

Cóż – polecam wszystkim, którzy lubi logiczne produkcje. Ciekawie, ładnie i obecnie za darmo. Nie dajcie się twórcom i nie płaćcie za coś, co możecie mieć za friko :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button