Traffic Racer – jak Ci pójdzie jazda autem w zatłoczonym mieście?

Traffic Racer to samochodówka dostępna na iOS’a, oraz Android’a. Autorzy oddali do użytku graczy kilkanaście samochodów. Standardowo – tylko jeden jest dostępny za friko. Za każdy następny trzeba zapłacić wirtualną gotówkę. Ciekawe jest to, że poza zwykłymi autkami, znajdziemy w grze samochody wyścigowe, terenowe, a nawet ciężarowe.

Kasę zbieramy podczas jazdy, a dodatkowo dzięki uprzejmości twórców, możemy obejrzeć sponsorowane reklamy, bądź polubić profil na fejsie, by uzyskać gratisowe pieniądze. Jest to dość ciekawa alternatywa dla mikropłatności, które nas prześladują dosłownie wszędzie.

Do wyboru mamy cztery tryby gry. Pierwszy – endless polega na jeździe jednopasmową drogą. Drugi pozwala na poszalenie na dwupasmówce. Time trial to klasyczne zmaganie się z czasem, a free mode – relaksacyjna zabawa dla każdego.

Kiedy zdecydujemy się już na którąś wersję i lokalizację, zaczynamy swoją jazdę bez trzymanki. Sterowanie odbywa się za pomocą korzystania z dwóch klawiszy. Z lewej strony hamulec, z prawej gaz. Zmiana pasa odbywa się dzięki machaniu urządzeniem. Punkty zbieramy przede wszystkim za prędkość i mijanie poszczególnych aut. Małe stłuczki nie powodują zakończenia gry, lecz dość poważne wypadki niestety blokują możliwość kontynuowania gry.

Za swój przejazd otrzymujemy punkty przeliczane na pieniądze. Mnie udało się zdobyć 99 dolców za dystans, całe zero za niebezpieczne wyprzedzanie, jazdę ponad 100 km/h – 21, co w sumie daje 120.

Najtańsza bryka dostępna w garażu kosztuje 4500. Trochę trzeba pozbierać, ale myślę, że w całkiem przyjemnej atmosferze. Na ciężarówkę będziemy musieli poczekać duuużo dłużej – jedno zero więcej to dla graczy ogromna różnica ;)

W ustawieniach istnieje szansa na zmianę sposobu sterowania. Jeżeli nie pasuje Wam korzystanie z akcelerometru, postawcie tylko i wyłącznie na klawisze. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś, co go zadowoli. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że gra od Soner Kara jest wciągająca, lecz mogłaby być trochę bardziej dopieszczona graficznie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button