Toy Story: Smash It! – ciekawa produkcja od Disney’a

Nikomu chyba nie trzeba przedstawia Toy Story. Młodsi, czy starsi – wszyscy słyszeli o jednej z najukochańszych bajek na świecie. Disney postanowił pójść dalej i wyprodukować aplikację o nazwie Toy Story: Smash It! , która będzie gościła w urządzeniach osób, które nie mogą rozstać się z postaciami z filmu. Jesteście ciekawi co gra sobą reprezentuje?

Wszystkie postaci, które pojawiły się w filmie, goszczą również w aplikacji, dlatego możecie być pewni, że zabawa z Toy Story: Smash It! daje wiele przyjemności i śmiechu. Zadanie gracza polega na wcieleniu się w postać Buzz Astrala, który posiada w zanadrzu piłkę, którą niszczy przeciwników ustawionych na drewnianych konstrukcjach.

Musimy chwilę potrenować, aby wyćwiczyć swoją celność i bez problemu zbijać przeszkody, a przede wszystkim ustawione na nich ludki. W dalszych etapach budowle są dużo bardziej skomplikowane, niż na początku. Pomiędzy kolejnymi deskami pojawiają się świecidełka, które warto zbierać, aby uzyskać wyższy poziom punktowy.

Niestety darmowa wersja gry posiada jedynie 15 leveli. Przejście ich nie trwa dłużej niż godzinę. Płatna wersja gry jest dużo bardziej rozbudowana, lecz trzeba zapłacić za nią ponad 3 złote.

Jeżeli wersja free spodoba Wam się na tyle, że będziecie chcieli mieć więcej i więcej – warto pobrać płatną aplikację. Póki co zachęcamy do przetestowania darmówki.

Pobierz Toy Story: Smash It! w Google Play za darmo.

Ocena appsblog.pl; 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button