Jurassic Park™ Builder – witamy w świecie dinozaurów

Pamiętacie przerażający film z dinozaurami w roli głównej? Na jego podstawie została stworzona gra o nazwie Jurassic Park™ Builder, w której wcielamy się w postać budowniczego tajemniczego parku. Podczas zabawy nie będą nam obce cząstki DNA, a także modyfikowanie gatunków dinozaurów, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny twór.

Każdy, kto oglądał produkcję ,,Park Jurajski” wie czego może spodziewać się po grze opartej na franczyzie tego właśnie filmu. Bądźcie pewni, że nie zabraknie tajemniczości i niesamowitych doznać interaktywnych. Tworzycie własne dinozaurze miasto, w którym dokonujcie przełomowych odkryć i wcielacie się w postać opiekuna i pierwszego właściciela parku.

Waszym zadaniem jest zbieranie cząstek DNA, które zlokalizowane są w bursztynach, a następnie tworzenie z nich różnych gatunków dinozaurów. Każdy stwór powinien mieć swoje miejsce w Waszym królestwie, dlatego dodatkowym wyzwaniem jest osadzenie wielkiego dina w miejscu, które dla niego stworzycie. Może to być przestrzeń wodna lub lądowa – decyzja należy do Was.

Do Waszej dyspozycji oddano ponad 30 gatunków dinozaurów, oraz 30 stworów z epoki lodowcowej. Dzięki portalom społecznościowym, macie szansę na zabawę ze znajomymi i wspólną pomoc w rozwijaniu parku.

Dodatkowym plusem aplikacji jest grafika. Podczas użytkowania aplikacji zauważycie świetne efekty animacji 3d, które wprowadzają nas w specyficzny, trochę przerażający świat tych wielkich stworzeń.

Pobierz Jurassic Park™ Builder za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button