Towel Tim – na ratunek futurystycznemu światu!

Roboty za wszelką cenę starają się zawładnąć naszą planetą, Ziemią. Kto jest w stanie uchronić ludzkość przed zagładą? Oczywiście, że…młody, niewysportowany chłopak, który zamiast ubrań woli nosić na sobie biały ręcznik.

Fabuła gry Towel Tim jest dość standardowa. Ludzkość jest zagrożona, a wśród społeczeństwa znajduje się tylko i wyłącznie jeden osobnik, mający chęć zapanowania nad beznadzieją sytuacją Ziemian. Wspomnianym osobnikiem jest chłopak imieniem Tim, który został porwany przez złe roboty, a teraz przyodziany w biały ręcznik stara się uciec z więzienia i przywrócić na Ziemi pokój.

Opisywana produkcja oferuje graczom trzy tryby rozgrywki. W „Run” – jak sama nazwa na to wskazuje – nasz główny cel polega na bieganiu przed siebie i unikaniu niebezpiecznego lasera. Oczywiście, w trakcie przygody przychodzi nam od czasu do czasu skoczyć i unikać najróżniejszych przeszkadzajek. Sprawa nie jest więc wcale tak proste, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Rozgrywka w „Jump” jest tak samo nieskomplikowana, jak w przypadku „Run”. Tutaj jednak nie musimy biegać przed siebie i uważać na ultra-nowoczesny laser. Naszym celem jest za to skakanie na znajdujące się coraz wyżej platformy i pobijanie własnych rekordów. Zadowoleni więc powinni być wszyscy fani Icy Towera i gier jemu podobnych.

Najbardziej rozbudowanym ze wszystkim trybów w Towel Tim jest bez wątpienia „Story”, gdzie do przejścia mamy kilkanaście plansz, w których przychodzi nam spotykać wrogów, uważać na niebezpieczne przeszkody, a także wykorzystywać inne elementy leveli, na przykład , drabinki.

Oprawa audiowizualna produkcji ILOT BETON stoi na dość wysokim poziomie. Do specyficznej oprawy graficznej nie można się w żaden sposób przyczepić. Podobnie zresztą jak do zastosowanych w grze dźwięków, które – co tu dużo pisać – umilają spędzony nad nią czas.

Towel Tim jest dostępny w Google Play. Grę pobrać można w wersji darmowej oraz płatnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button