Find the Num – po prostu: znajdź numer

Uważasz się za osobę spostrzegawczą, której mózg reaguje niezwykle szybko? Czas w takim razie sprawdzić twoje prawdziwe umiejętności. Zainstaluj aplikację Find the Num, rozegraj w niej kilkanaście rund, a bardzo szybko dowiesz się, czy Twoje zdolności faktycznie są ponadprzeciętne czy może odbiegają od dolnej normy.

W grze Find the Num dostępny jest tylko jeden tryb gry. Głównym zadaniem gracza jest w nim znalezienie w gąszczu liczb tej jednej jedynej, która wyświetlona jest na górze ekranu. Tak, wiemy – brzmi to trywialnie do potęgi. Możecie nam jednak wierzyć na słowo, że zdobycie dużej ilości punktów w opisywanej aplikacji wcale nie należy do banalnie prostych zadań.

Do dyspozycji gracza w produkcji Anprom oddane zostały standardowe poziomy trudności: łatwy, średni i trudny. Nie różnią się one od siebie niczym szczególnym – po prostu w każdym z nich mamy inny limit czasu. Wygląda to, mniej więcej, tak: na Easy możemy szukać określonej liczby przez nieco ponad 10 sekund, natomiast na Hard na to samo dostajemy trzy razy mniej czasu.

Początkowo gra nie przysparza wielu problemów. Pierwszych kilka zadań jest łatwych do wykonania, gdyż liczba dostępnych na ekranie liczb jest niewielka. Po jakimś czasie robi się jednak zdecydowanie trudniej – ciągi liczb to już bowiem nie jeden, nie dwa rzędy, lecz cztery, pięć i tak dalej.

Każde prawidłowe znalezienie liczby nagradzane jest jednym punktem. Im więcej „oczek” uda nam się zebrać, tym – rzecz jasna – lepiej. Autorzy opisywanej aplikacji przygotowali dla graczy klasyfikację ogólnoświatową, dzięki czemu możemy osiągane przez siebie rezultaty w bardzo prosty sposób porównywać z wynikami innych.

Oprawa graficzna Find the Num nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń. Jest toprodukcja logiczna, tak więc najważniejsza w niej nie jest jakość wykonania, a przede wszystkim pomysł na rozgrywkę, a ten – według nas – zasługuje na słowo uznania.

Grę z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Pobrać możną ją zupełnie za darmo. Warto? Oczywiście, że tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button