TiTu – sympatyczne zwierzątko chore na astmę

TITu to aplikacja autorstwa studia HealthWay . W opisywanym symulatorze mamy okazję wcielić się w rolę opiekuna małego chomika chorującego na astmę. Mimo wielu trudności związanych z przyjmowaniem leków dwa razy dziennie, maluch świetnie sobie radzi w różnych zadaniach. Jako jego pańciowie, musimy wykazać się odpowiedzialnością ;)

weqge

Zanim przejdziemy do fazy opieki nad maluchem, musimy wybrać jego słodką buźkę. Autorzy zaoferowali nam dwie mordki – jedną owłosioną, drugą zupełnie gładką. Kiedy już zdecydujemy się na jednego bohatera, zaczynamy prawdziwą zabawę.

Nasze zadania są proste, ale jednocześnie bardzo odpowiedzialne. TITu jest chory na astmę i dwa razy dziennie o wyznaczonych porach trzeba mu podawać specjalną inhalację. Jeżeli tego nie zrobimy, mały poczuje się gorzej i w konsekwencji wyląduje w szpitalu, a bardzo tego nie lubi.

By dbać o niego każdego dnia, wystarczy myć jego ciałko mydłem, zbierać kupy, karmić przysmakami, kłaść do łóżka, lub też grać w kilka mini-gierek. Do wyboru są układanki, zręcznościówki i wiele więcej.

wegvwrg

TITu to takie Pou z taką różnicą, że oferuje sporo mniejsze możliwości. Niemniej jednak jest stworzone w języku polskim, więc każdy maluch będzie miał okazję na zaopiekowanie się wirtualnym stworzeniem. Tytuł świetnie sprawdzi się w rękach najmłodszych. Dziecko opiekując się stworzeniem jest w stanie wyrobić sobie odpowiednie nawyki i wykazać się odpowiedzialnością ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
TiTuHealthWay Sp. z o.o.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button