TinyPlane – lataj samolotem i zbieraj owoce i power-upy

TinyPlane to gra zręcznościowa od Chillingo, w której wcielamy się w rolę psa – pilota małego samolotu. Podczas przeprawy powietrznej, staramy się zebrać jak największą ilość owoców, monet, oraz power-upów. Im dłużej uda na się utrzymać nad ziemią, tym lepiej. Musimy pamiętać o tankowaniu – bez pełnego zbiornika ani rusz.

Przeszkadzajek jest sporo, rozpoczynając od burzowych chmur, kończąc na niebezpiecznych podłożach. Zanim jednak zasiądziemy za sterami maszyny, wybieramy tryb rozgrywki: dla dorosłych(normalny), bądź dla dzieci. Hardkorowa opcja została zarezerwowana dla osób naprawdę doświadczonych.

Klikając na ikonkę ,,samolot”, przechodzimy do sklepu z maszynami. Znajdziemy w nim kilkanaście różnorodnych samolotów, które różnią się od siebie pewnymi szczegółami. Niektóre zużywają mniej paliwa, inne nie mają efektu balonów, a jeszcze inne fają 15% premię do wyniku.

Na początku należy wystartować. Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania prawej, bądź lewej strony wyświetlacza. Jest stosunkowo proste i przyjemne. Dolny pasek wskazuje poziom paliwa, jaki pozostał na jeszcze w baku. Co kilkanaście metrów mijamy stacje benzynowe, po wylądowaniu obok których możemy szybko zatankować do pełna i pędzić dalej.

Nasza zabawa kończy się w momencie rozbicia, natknięcia się kilka razy na przeszkody, bądź wyczerpaniu paliwa. Zabawa jest naprawdę przyjemna, czemu sprzyja miła dla oka grafika i oprawa audio. Poleca fanom zręcznościówek ;)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button