Tiny Wings 2 się nie pojawiło, ale pojawił się update

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o tym, że Andreas Illiger wkrótce przedstawi światu drugą odsłonę produkcji Tiny Wings. I kiedy wszyscy już zaczęli zacierać ręce, okazało się, że zapowiada przez portale internetowe nowość, to nic innego jak spory update dla pierwszej części jednej z popularnych gier na urządzenia mobilne.

Tiny Wings jest prostą grą zręcznościową. Zadanie gracza polega w niej na umiejętnym „ślizganiu” się małym ptaszkiem w nieskończoność i pobijanie kolejnych rekordów. Choć sama fabuła produkcji jest niezwykle prosta, jej twórca, Andreas Illiger, zbił na niej kilkumilionową fortunę, która wydaje się być najlepszym dowodem na to, o jak popularnej grze jest mowa w tym wpisie.

Z racji tego, iż przygody wędrującego po górach ptaszka posiadają na swoich urządzeniach miliony osób, nic dziwnego, że informacja o pojawieniu się Tiny Wings 2 wzbudziła niemałe zainteresowanie. Szczególnie, iż podał ją nie kto inny, jak Illiger, a więc nie było mowy o jakichkolwiek plotkach czy spekulacjach.

Ostatecznie jednak okazało się, że zapowiadana druga odsłona prostej zręcznościówki na iOS-a, to nic innego jak zwyczajny update. Niektórzy twierdzą, że Pan Andreas chciał sobie trochę zażartować, natomiast inni uważają, iż zabrakło mu pomysłów na kontynuację historyjki swojego skrzydlatego przyjaciela.

Szczerze powiedziawszy z opinią tych drugich ciężko jest nam się zgodzić. Dlaczego? Chociażby dlatego, że po najnowszej aktualizacji został dodany do gry tryb wyścigów, w którym ścigamy się po górach z innymi ptakami. Wprawdzie nie jest to nic wielkiego, ale mamy jakieś dziwne przeczucie, że niektórzy deweloperzy nie potraktowaliby tego jak update’a, a nową grę, na której można znów „robić” spore pieniądze.

W świeżym Tiny Wings pojawiły się również nowe światy, a także tryb nocny, pozwalający nam na ślizganie się ptaszkiem nie tylko po planszach pełnych blasku słońca. Poza tym, update przyniósł też wsparcie dla wyświetlaczy Retina, co powinno uciszyć wszystkich posiadaczy Nowych iPadów.

Jeżeli jeszcze nie macie gry Tiny Wings, możecie pobrać ją z AppStore za 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button