Tiny Robo Run – runner zabijający reklamami

Zastanawiam się od jakiegoś czasu w jakim celu tworzy się byle jakie gry, w których napchane jest dziesięć reklam na minutę – wydawałoby się, że aplikacje tworzy się dla użytkowników i z myślą o nich. Okazuje się jednak, że najwyraźniej jest zupełnie inaczej… Aplikacja o nazwie Tiny Robo Run to kolejna próba stworzenia gry na miarę Temple Run, czy Subway Surfers. Niestety – bez dobrych skutków.

W grze wcielamy się w postać robota, który mknie przez kosmiczne przestrzenie. Naszym zadaniem jest spełnianie określonych w misji warunków. Biegniemy tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie (jak to zwykle bywa w runnerach). Po drodze spotykamy różnego rodzaju przeszkody, którą po zetknięciu z robotem, uszkadzają go, powodując jego totalne zniszczenie.

Przeszkadzajkami, jakie spotykamy w Tiny Robo Run są przede wszystkim poustawiane puszki, wystające mury, latające statki, oraz dziesiątki innych. Sterowanie głównym bohaterem jest proste, jednak nie idealne. Poruszamy się dotykając prawej, lub lewej części ekranu (jakbyśmy nie mogli po prostu przechylać urządzenia), skaczemy przesuwając palcem w górę, robimy wślizg, poruszając palcem w dół.

Gdyby twórcy aplikacji przyłożyli się porządnie do swojego zadania, prawdopodobnie Tiny Robo Run byłoby ciekawą propozycją. Niestety – po kilku minutach przestaje nam się już chcieć grać.

Pobierz Tiny Robo Run za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button