Theme Park – karuzele, rollercoastery i inne bajery

Chciałbyś sprawdzić się w roli właściciela wirtualnego wesołego miasteczka, pełnego najróżniejszych rollercoasterów, karuzeli i Diabelskich Młynów? Tak? W takim razie gra Theme Park powinna jak najszybciej znaleźć się w Twoim mobilnym urządzeniu.

W Theme Park przychodzi nam dbać o własny lunapark. Jako właściciele wesołego miasteczka musimy robić wszystko, by osoby odwiedzające nasz plac były zadowolone z dostępnych na nim atrakcji. Oczywiście, nie od razu mamy możliwość budowania ogromnych kolejek górskich. Na samym początku do naszej dyspozycji oddanych jest jedynie kilka atrakcji, co sprawia, że osiągnięcie finansowego sukcesu nie jest w wirtualnym świecie tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali ponad 100 najróżniejszych kolejek oraz sklepów. Aby wszystkie je odblokować, musimy poświęcić grze naprawdę sporo czasu, a niekiedy wydać całkiem sporo pieniędzy. Bo choć Theme Park pobrać można z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, to gra zawiera w sobie całkiem sporą ilość mikropłatności. I to, niestety, mikropłatności tak nachalnych, jak tylko to możliwe.

Na szczęście, do pewnego czasu sięganie do portfela z prawdziwymi pieniędzmi nie jest niezbędne do tego, by dobrze bawić się, grając w produkcję od EA. Z tego też powodu – naszym zdaniem – warto pobrać Theme Park i po pewnym czasie zdecydować, czy chce się wydawać na niego rzeczywistą kasę, czy też nie.

Zaletą lunaparkowej strategii z tego wpisu jest bez wątpienia także oprawa graficzna. Wszystkie elementy gry wyglądają przesłodko i niezwykle kolorowo. Nie najgorzej jest też z dźwiękiem, który dobrze wpasowuje się w klimat gry i nie zachęca nas zbytnio do sięgania po własną muzykę z odtwarzacza.

Theme Park pobrać można – tak jak wspomnieliśmy – z Google Play i AppStore zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli lubicie tego typu gry, to jak najbardziej powinniście przetestować tę produkcję.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button