The Rainbowers – w pogoni za zaginioną tęczą

Nad tęczową doliną zawsze widniała kolorowa tęcza. Pewnego dnia do wioski nadciągnęło tornado i porozsypywało kolorowe zjawisko po całym świecie. Małe stworki, które żywiły się kroplami spadającymi z tęczy, nie mają co jeść. Jedynym sposobem na przywrócenie ich szczęścia jest odbudowanie tęczy z kawałków, jakie osadziły się na pajęczej sieci. The Rainbowers to fantastyczna gra logiczna, która zadebiutowała w ostatnich dniach w AppStore.

Każdy z kudłatych stworków ma ulubiony kolor. Musicie w taki sposób łączyć krople na pajęczynie, aby spadały wprost do pyszczka małych, średnio urodziwych istot. Spawa wcale nie jest taka prosta, jak może się wydawać. Wszystko przez to, że nie możemy spuścić na dół kropli, która nie odpowiada wymaganiom bohatera.

Aby kropla spadła z pajęczyny, musi mieć odpowiednią wagę. Połączenie trzech obiektów w tym samym kolorze wystarczy, aby zerwać się z sieci. Jeżeli więc widzicie, że pod pajęczyną czeka stworek z czerwonym elementem, powinniście już wiedzieć, że musicie się skupić właśnie na tym kolorze.

Jeżeli wypuścicie wodną bańkę w innym odcieniu, przegrywacie i musicie zacząć etap od nowa. Łączenie bąbelków odbywa się za pomocą przeciągania palcem po ekranie. Zasada jest taka, że dwie złączone krople tworzą dość ciężką bańkę, która opada na dół pajęczyny, umożliwiając nam wykonywanie kolejnych ruchów.

Wraz z rozwojem gry, będziecie mieć okazję na wykazywanie się swoimi umiejętnościami w obecności nawet 3 stworków. Sytuacja robi się bardziej zagmatwana, gdyż musicie zwracać uwagę już nie tylko na jeden kolor, ale także na dwa pozostałe. Na ekranie barw będzie oczywiście dużo więcej, abyście zbyt łatwo nie mogli poradzić sobie z levelem, lecz właśnie to jest zaleta gier logicznych.

Z pewnością przez długi czas The Rainbowers pozostanie na moim urządzeniu. Gra jest oryginalna i bardzo ładna pod względem graficznym. Dzięki temu, że do przejścia są dziesiątki leveli, można być pewnym, że produkcja studia EM Publish GmbH posłuży przez dłuuuugi czas ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button