The Island: Castaway – sprawdzisz się w roli rozbitka?

Oglądaliście może kiedyś serial LOST i zastanawialiście się, jak Wy byście się sprawdzili w roli rozbitka? Jeżeli tak, to zapewne zainteresuje Was tytuł „The Island: Castaway”, dzięki któremu będziecie mogli sobie udowodnić, że bylibyście w stanie poradzić sobie na zupełnie wcześniej nieznanej Wam wyspie.

Jak zapewne się domyślacie, głównymi bohaterami opisywanej przez nas produkcji są pasażerowie pewnego statku, który rozbił się na morzu. Najważniejsze postaci aplikacji, oczywiście, nie giną, lecz docierają na pewną wyspę, w której będą musieli poradzić sobie bez nowoczesnych udogodnień i postarać się przeżyć. I tu właśnie wkraczamy my, jako gracze, gdyż to właśnie do kierowania jednym z rozbitków zatrudniony jest użytkownik w The Island: Castaway.

Początkowo gra nie wydaje się trudna – misje polegają bowiem przede wszystkim na odkrywaniu wszystkich zakamarków wyspy, rozmowy z osobami, które na niej mieszkają oraz jedzeniu nadających się do tego owoców. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej (choć na pewno nie jest bardzo trudno) i możecie wierzyć nam na słowo, że jeśli tylko The Island: Castaway przypadnie Wam do gustu, to spędzicie nad nią naprawdę wiele godzin. A wszystko dlatego, że oferuje ona ponad 200 zadań do rozwiązania, które rozgrywane są w czternastu różniących się od siebie miejscach (wszystko na jednej wyspie, oczywiście).

Jeśli chodzi o oprawę graficzną w aplikacji od G5 Entertainment, to z pewnością nie powala ona na kolana, lecz i tak jest przyjemna dla oka i powinna spodobać się Androidowcom, którzy nie należą do bardzo wybrednych graczy.

Na wypadek, gdybyście jeszcze wahali się nad pobraniem The Island: Castaway, studio G5 zamieściło w Google Play wersję trial, którą można przetestować przed wykupieniem pełnej wersji.

 

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button