Battle Bears Royale – świetny multiplayer!

Aplikacja została napisana przez SkyVu. 27 grudnia 2011 roku dostarczył nam Battle Bears BLAST. Postanowił dostarczyć nam kolejną rozrywkę i wprowadził na rynek grę : Battle Bears Royale. Została ona udostępniona zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i Android.

Gra jest w stylu Team Fortess. Każdy kto w to grał, będzie wie czego się spodziewać. Tutaj mamy 7 charakterystycznych klas. Co chwilę wprowadzane są jakieś nowości, więc nie ma nawet najmniejszych szans na nudę. Mamy 7 map i każda przenosi nas do innego środowiska. W zależności od naszego zapotrzebowania możemy zmieniać naszą postać i przyporządkować jej cechy jakie chcemy.

Aplikacja zachęca do grania taktycznie. Oferuje ona specjalne umiejętności, sprzęt i komunikacje w zespole. Głównym celem jest zabicie przeciwnika. Ładujemy kule w rywala i robimy to tak długo aż umrze. Dokonując morderstw i wygrywając mecze dostajemy punkty i nasz ranking wzrasta.
Jest bardzo duży obszar do tego, aby biegać i chować się.

Jeśli chodzi o muzykę, to jest ona całkiem dobra. Wpada w ucho i raczej się nie nudzi. Jest wiele efektów dźwiękowych przez co gra staje się bardziej wyjątkowa.

Ogólnie rzecz biorąc stwierdzam iż gra jest na bardzo wysokim poziomie. Pewnie każdy z was stwierdzi, że posiada tylko jeden minus. Oczywiście nie psuje to strasznie całej gry, ale wyeliminowanie tej drobnostki na pewno zwiększyłaby ilość pobrań i zadowolenie użytkowników.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button