Programy zabezpieczające nasze dane

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy na Androida zabezpieczające wybrane aplikacje i pliki przed dostępem niepowołanych osób. Ponadto przedstawiła „Boximize” organizer na iPada oraz „minube”aplikację do planowania zagranicznych wyjazdów.

„Boximize” to nowa propozycja dla miłośników zapisywania właściwie wszystkiego, od notatek, danych kontaktowych, po wydatki, przepisy itp. skrupulatne zapiski. Dzięki niej wszystkie te dane będą czytelnie posegregowane i nie będziemy mieć problemu, żeby się w nich odnaleźć.

20140724-oa-odc-95.Still009

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, więc wciąż może Wam się przydać aplikacja do planowania wyjazdów i szukania nowych miejsc do zwiedzania. „minube” to cenne narzędzie w poszukiwaniu inspiracji do kolejnych podróży. Przydatne okazują się również jej opcje z wyszukiwaniem atrakcji turystycznych znajdujących się w pobliżu naszego aktualnego miejsca pobytu.

W pojedynku spotkały się natomiast programy, które umożliwiają zabezpieczenie wybranych aplikacji i plików przed dostępem niepowołanych osób: „AppLock” i „Smart App Lock (App Protector)”. Takie programy mogą okazać się szczególnie pożyteczne w przypadku kradzieży lub zgubienia smartfonu. 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button