The Impossible Line – trenuj pamięć krótkotrwałą

Jesteśmy ciekawi jak zareagujecie na aplikację opisywaną w tym wpisie. Macie ochotę na mały trening pamięci krótkotrwałej? Co powiecie na grę, w której Waszym zadaniem jest zapamiętanie kombinacji murów i przeszkód, jakie prowadzą od strzałki do kropki, na wyznaczonej ścianami planszy. W naszej opinii aplikacja zasługuje na miano rewelacyjne.

Twórcy aplikacji proponują nam produkcję, która umożliwia sprawdzenie się w roli odtwórcy obrazu. Jak już się pewnie domyślacie, Waszym zadaniem będzie rysowanie ,,szlaczków” na wytyczonej ścianami planszy. Początkowo gra może wydawać się prosta ponieważ przeszkody, które na chwilę pojawiają się na ekranie, abyśmy mogli je zapamiętać, ją bardzo łatwe do ominięcia. Problem może stać się większy, w momencie, gdy dojdziemy do dalszych etapów – te już dokładnie weryfikują naszą zdolność do zapamiętywania.

,,Murki” pokazują się nam jedynie na kilka sekund, naszym zadaniem jest zapamiętaj ich rozmieszczenie i narysować linię łączącą oba elementy w taki sposób, aby nie dotknęła żadnego obiektu. Nawet jeżeli taks się stanie – aplikacja nas o tym poinformuje, kończąc grę i proponując replay.

Efekty dźwiękowe i audiowizualne są na dobrym, lekko szkolnym poziomie. Nam się bardzo podoba, ciekawi nas jak sobie poradziliście z zadaniami, jakie twórcy apki zafundowali swoim użytkownikom.

Pobierz The Impossible Line za darmo w AppStore już teraz.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button