Racing Penguin, Flying Free – latający pingwin

Uciekanie przed złym, białym niedźwiedziem z pewnością dla naszego przyjaciela – Pingwina, nie jest najprzyjemniejszym zajęciem. Jeżeli jednak dzięki swojemu idealnemu wyczuciu będziemy w stanie pomóc mu oddalić się na określoną odległość i przekroczyć linię mety – wszyscy jesteśmy uratowani, a latające stworzenie przeszczęśliwe.

Do przejścia mamy dziesiątki świetnych poziomów, w których możemy się wykazać swoimi  umiejętnościami. Naszym zadaniem jest sterowanie pingwinem po lodowych pagórkach w taki sposób, aby miał szansę na ucieczkę przed ,,białym”. Najważniejsze jest wyczucie sposobu sterowania. Nie polega ono bowiem na dotykaniu określonych punktów na ekranie, w celu przemieszczenia bohatera z pagórka na pagórek. Za pomocą przesuwania palcami po ekranie, a raczej ,,rysowania” linii, pomagamy Pingwinowi przelatywać pond górkami, zamiast je przebiegać (co ewidentnie skraca czas dotarcia do mety).

Jeżeli już mowa o mecie – to ona jest bezpiecznym miejscem dla naszego podopiecznego. Kiedy już tam dotrzemy przez goniącym nas przeciwnikiem, uzyskujemy odpowiednie wynagrodzenie gwiazdkowe za zakończony etap. Na pierwszej planszy możemy zdobyć maksymalnie 24 gwiazdki (osiem etapów po najwyżej trzy gwiazdy premiowe). Jeżeli uda nam się uzyskać minimum, awansujemy do kolejnej planszy – już nie Antarctic, lecz Sahara.

Kilka kolejnych epizodów jest dla nas zablokowanych. Jeżeli gra spodoba Wam się na tyle, że będziecie chcieli poszerzać swoje horyzonty, będziecie zmuszeni do wykupienia pełnej wersji za kilka złotych.

Pobierz Racing Penguin, Flying Free za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button