Reef Run – rekin rybożerca

Niedawno przypominaliśmy Wam grę o rekinie ludożercy – dzisiaj przyszła kolej na Reef Run. Jeżeli lubicie gry, w których od Waszych zręcznych palców zależy powodzenie misji a od sprytnej taktyki dobry wynik, powinniście zainteresować się opisywaną apką. Nie jest to prawdopodobnie najlepsza gra w tej kategorii, ale warto ją wypróbować.

Produkcja studia Iddiction umożliwia nam zwiedzanie podwodnego świata z perspektywy złego rekina. Naszym zadaniem jest uzyskanie jak największej ilości punktów i zdobycie sławy, jako mistrza oceanu. Aby przetrwać pod wodą, należy kierować głównego bohatera tak, aby miał szansę na znalezienie pożywienia w postaci rybek, czy innych podwodnych żyjątek.

Należy zwracać uwagę na przeszkody, jakie twórcy gry nam serwują – śmiertelne są dla nas spotkania z niektórymi podwodnymi istotami, jak na przykład ośmiornice, czy meduzy. W momencie zetknięcia się z nimi, nasza misja dobiega końca.

Bliskie spotkanie z innymi rekinami również może być niebezpieczne. Uderzając w ,,ściany”, czyli podwodne skały, stracimy siły i w konsekwencji życie.

Aplikacja jest słabą podróbką Hungry Shark Evolution, wspominaną przez nas jakiś czas temu. Nie w zasadzie sensu porównywać obu produkcji. Dodatkowo Reef Run ,,szczyci” się reklamami, które co jakiś czas atakują nasz szanowny ekran.

Pobierz Reef Run na swój ,,jabłuszkowy” sprzęt za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button