Burger By Magma Mobile – praca pod presją czasu

Myśleliście kiedyś o podjęciu pracy w jednej z restauracji McDonald’s, Burger King, czy podobnych? Sprawdźcie, czy nadawalibyście się do wypełniania obowiązków na czas, bez możliwości pomyłki. Każdy klient musi dostać dokładnie to, co zamówił. Czasem zdarza się, że zamówienia odbiegają od normy – na przykład pan Kolwaski zamów burgera bez mięsa – co wtedy? Musicie wykazać się refleksem i stworzyć zamówienie idealne z wyświetlanym na monitorku z prawej strony.

Na samym początku do wykonania mamy najprostsze kanapki: spód bułki, kotlet i góra. Co kilka etapów (czyli powodzeń naszych misji powiązanych z dniami otwarcia Burger-baru) dostajemy dodatkowe produkty do stworzenia, lub wydania. Tak się dzieje początkowo z frytkami – nie robimy ich sami – to należy do innego pracownika, jeżeli na ekranie widzimy taki właśnie produkt, wkładamy go na tacę w jak najszybszym czasie.

W każdym levelu mamy pewien limit punktowy, jaki należy wypracować, aby przejść do kolejnego dnia – zwykle jest to setka. Nie setka produktów, lecz sto punktów. Nie jest to trudne do zdobycia, bo każdy tworzony przez nas przysmak daje około 20 punktów. Jeśli nie zmieścimy się w tym minimum – nie udaje nam się przejść kolejnego etapu.

Szata graficzna Burgera jest dość prosta, ale dobrze zrobiona, efekty dźwiękowe pomagają w pracy, gdyż po dobrze, lub źle dobranym składniku, słyszymy charakterystyczne dźwięki.

Pobierz Burger za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button