The Drop Out – przyjemna gra znaleziona w AppStore

 

Niektóre z gier mobilnych dostępnych w sieci są stworzone jedynie dla bardziej dojrzałych użytkowników. Bez problemu można jednak w AppStore natrafić także na ciekawą grę, która nie tylko spodoba się osobie dorosłej, lecz również będzie odpowiednia dla dziecka. Przed Wami opis produkcji należącej właśnie do tego drugiego typu. Jest nam niezmiernie miło przedstawić „The Drop Out”.

Bardzo często zdarza się, że na początku wpisu staramy się nieco przybliżyć fabułę opisywanej gry. Tym razem jednak tak nie będzie, bowiem „The Drop Out” nie zawiera konkretnej fabuły, co nie jest – oczywiście – jednoznaczne z tym, że nie warto się nim zainteresować.

Zacznijmy od zasad aplikacji opisywanej w tym wpisie. W levelach znajdujących się w „The Drop Out” można spotkać sympatycznie wyglądające, kwadratowe stworzonka. Jedne są w kolorze czerwonym, a drugie w żółtym. Nasze zadanie polega natomiast na uderzeniu piłką w futrzanych bohaterów tak, aby zdobyć jak największą ilość punktów.

Ale uwaga, tylko i wyłącznie zniszczenie żółtego stworka przynosi nam korzyści punktowe. Pozbycie się któregokolwiek z czerwonych jest bowiem jednoznaczne ze zdobyciem punktów ujemnych. W zasadzie proste, jednak podczas gry pojawia się duża ilość różnego rodzaju utrudnień, które powodują, że naprawdę ciężko jest zakończyć level na wymaganym poziomie punktowym.

Co bardzo ważne, w „The Drop Out” do dyspozycji graczy jest aż 120 poziomów. Nikt więc nie może powiedzieć, że opisywana przez nas gra jest monotonna bądź można ją przejść w ciągu jednej godziny.

Na koniec warto też wspomnieć nieco o oprawie graficzno-muzycznej zastosowanej „The Drop Out”. Wprawdzie nie jest ona idealna (choć czy taka w ogóle istnieje?), lecz w zupełności wystarczająca dla niewybrednego użytkownika.

Także i cena opisywanego przez nas w tym wpisie produktu należy do jego zalet. W AppStore za „The Drop Out” należy zapłacić bowiem jedynie $0.99, co nie jest bez wątpienia jakąś bardzo wygórowaną ceną.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button