iArcherfish – coś dla nowoczesnych miłośników natury

Lubisz spędzać swój wolny czas na łonie natury, a to, co najbardziej sobie cenisz, to przede wszystkim cisza i spokój? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią tego wpisu, w którym opiszemy dość oryginalną grę mobilną „iArcherfish”, przy której mogą dobrze bawić się jedynie wybrani Czytelnicy naszego blogu.

Gdybyśmy chcieli znaleźć w AppStore grę z dużą ilością niezłych efektów dźwiękowych, z pewnością nie musielibyśmy bardzo długo szukać. Problem zaczyna się natomiast, gdy chcemy pobrać nieco spokojniejszą aplikację, w której główną rolę odgrywa matka natura.

Zapewne większość z Was nie będzie do końca rozumiała tego, jak opisywana w tym wpisie gra może zdobywać w sklepie internetowym Apple maksymalną ilość gwiazdek. Wprawdzie mówiąc, sami do końca nie jesteśmy tego pewni. Wie to natomiast jeden z naszych znajomych, nauczyciel biologii, któremu aplikacja „iArcherfish” wyjątkowo przypadła do gustu.

Na początku małe wyjaśnienie i ogólne przedstawienie tematu głównego gry stworzonej przez studio CEM. W „iArcherfish” gracz wciela się w postać ryby zwanej strzelczykiem, która poluje na owady, wypluwając wodę ze swojego pyszczka.

Dokładnie nie wiemy, co tak naprawdę, autorzy opisywanej aplikacji chcieli przekazać społeczeństwu, publikując w AppStore „iArcherfish”. Być może chodziło tu o przekazanie tego, z jak trudnym, i monotonnym zarazem, zajęciem ma każdego dnia do czynienia wspomniana już przez nas ryba.

Jeśli faktycznie tak było, to trafiono w dziesiątkę. W końcu w „iArcherfish” nie ma tak naprawdę nic, co mogłoby zainteresować przeciętnego użytkownika smartfona (no może poza dość przyjemnie brzmiącą oprawą dźwiękową w pełni oddającą klimat związany z życiem leśno-morskim), lecz – jak już pisaliśmy – znalazły się osoby, którym twór CEM-u naprawdę przypadł do gustu.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż „iArcherfish” kosztuje w AppStore $0.99, nie wróżmy aplikacji stworzonej przez programistów z CEM wielkiego sukcesu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button