The dentist – Twój prywatny gabinet!

a44ddd53-5471-4c22-9c2b-0b57516076efJeśli marzysz o medycynie a w szczególności o stomatologii, czas by zacząć ćwiczyć swoje umiejętność. Stan przed dużym wyzwaniem i spraw swoim klientom zdrowy uśmiech!

Gemini software, twórcy prostych, nieskomplikowanych gier na Windows’a Phone, wypróbowali swoich siły tworząc przyzwoity symulator o zębowej fabule.

The dentist – sugerując się samym tytułem można wywnioskować że, gracz wciela się w rolę wyspecjalizowanego dentysty, który niestrudzenie leczy wszystkich swoich pacjentów ze wszelkich dolegliwości. I oto właściwie tutaj chodzi. Klienci to nie lada sztuki! Ich uzębienie faktycznie prosi się o litość i szybką naprawę. Dentysta musi wiercić, borować, wyrywać, ścierać kamień i wykonywać wszystko, co należy do zadań każdego stomatologa.

Gracz dostaje profesjonalne narzędzia dentystyczne – jest ich aż siedem. Każdy kolejny przyrząd pojawia się z biegiem czasu, kiedy już poznamy właściwości poprzedniego. Pojedynczemu pacjentowi przysługuje 60 sekund na wizytę i możliwość wyleczenia. Jeżeli nie podołamy w tym czasie naprawić mu uzębienia, przegrywamy i zaczynamy od nowa.

Uwaga! Nie ma zapisywana gry! Decydując się na opuszczenie gry musimy być świadomi, że następnym razem musimy zaczynać wszystko od nowa. Trochę to uciążliwe to rozwiązanie, ale nic na to nie poradzimy.

Dźwięki w tej aplikacji są wyjątkowo realistyczne i co za tym idzie, wyjątkowo drażniące. Nieszczęśliwym faktem jest to, że nie da się ich wyłączyć. Moja rada – wyciszcie telefon przed rozpoczęciem gry. Natomiast kolorystyka jest całkiem ładna, żywa przez co gra prezentuje się dosyć nieźle.

Nie jest to zła aplikacja, tylko autorzy mogli posilić się o stworzenie etapów gry czy chociażby wprowadzić możliwość zapisania postępu. Z takimi udogodnieniami z całą pewnością grało by się częściej i chętniej.

Ocena końcowa : 6/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button