The Day of Your Death – sprawdź swoją datę śmierci

Na wstępie pragnę tylko zaznaczyć, że opisywana aplikacja nie jest stworzona przez żadnego wróżbitę, ani innego cudaka – jest to forma zabawy, więc nie warto brać jej zbyt dosłownie.

The Day of Your Death to narzędzie, dzięki któremu można dowiedzieć się kiedy (z dokładnością do roku, miesiąca i dnia) zejdziemy z tego świata. Wiem, że w internecie jest wiele stron, które na podstawie różnego rodzaju pytań, określają w przybliżeniu moment naszej śmierci. Zwykle jest tak, że po mozolnych odpowiedziach, które często zajmują dobre 30 minut, otrzymujemy komunikat z informacją ,,by sprawdzić wynik testu, wyślij sms o treści …”. W maleńkiej gwiazdce znajduje się haczyk – cena takiego newsa to JEDYNE 25 złotych! W przypadku aplikacji od Reservoir Dev nie będziecie musieli za nic płacić :)

By sprawdzić swoją przewidywaną datę śmierci, należy wypełnić test. W teście znajdą się standardowe pytania, jakie lekarz zadaje podczas wywiadu lekarskiego, by mniej więcej ocenić stan pacjenta. Przygotujcie się na spowiedź w dziedzinie palenia papierosów, picia alkoholu, uprawiania seksu, aktywności fizycznej, swojej wagi, oraz tym podobnych.

Po kilkunastu sekundach otrzymacie nagrobek z datą swojej przewidywanej śmierci. Zrobiłam test i wpisałam te same dane kilka razy – oczywiście za każdym razem wychodziły inne daty, które nie miały ze sobą wspólnego zupełnie nic.

Jeżeli jesteście osobami o słabych nerwach, odpuśćcie sobie opisywaną apkę. Jeśli jednak macie dystans do takich spraw, możecie zrobić numer znajomym, bądź samemu sobie.

Jak już wspomniałam wyżej, w The Day od Your Death nie znajdziecie mikropłatności, więc nie musicie się martwić o saldo swojego konta po zakończeniu wypełniania testu. Pamiętajcie – to wszystko żarty! ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button