The Collectables – jeszcze świeża strzelanka na iOS

W świecie strzelanek trzeba mieć oczy dookoła głowy. Inaczej jest, jeżeli na placu boju walczymy całym zespołem wyspecjalizowanych żołnierzy. W The Collectables będziecie mogli się o tym przekonać. Gra jest dostępna od wczoraj, a już zdobyła wielu fanów na całym świecie.

Produkcję charakteryzuje przede wszystkim świetna grafika 3D, oraz możliwość korzystania z kart z bohaterami, oraz specjalnych kartoników akcji. Między misjami przemieszczamy się helikopterem. Zależnie od rodzaju wyzwania, decydujemy się na skorzystanie z odpowiednio wyszkolonych żołnierzy. Nie poruszamy się wszystkimi postaciami. Wybieramy tylko takich bohaterów, których umiejętności przydadzą się podczas walki z wrogami.

Gra od Crytek jest przede wszystkim bardzo rozbudowana. Przechodzenie przez kolejne misje jest na tyle wciągające, że nie można oderwać się od ekranu przez dobrą godzinę. Kiedy zaczniecie grać, zarezerwujcie sobie dość dużą ilość czasu. Jeżeli macie nadmiar gotówki, możecie ją wydać na ulepszenia, nowe postaci, czy specjalne karty akcji. Jeśli jednak wolicie grać totalnie za free, przygotujcie się na porządny wycisk.

Momentem, w którym akcja się zaczyna, jest moment wylądowania helikoptera. Akcja toczy się w różnych miejscach – na mostach, pomiędzy opuszczonymi budynkami, oraz w lasach. Wszyscy ludzie, którzy nie przylecieli z Wami, są wrogami. Musicie ich zabić.

Sterowanie jest bardzo ciekawe. Można grać pojedynczymi postaciami, klikając na nie, a następnie na punkt docelowy, bądź prowadzić cały zespół, wyznaczając miejsce, w które ma się udać. Strzały oddawane są automatycznie. Co jakiś czas z pewnością spotkacie się ze skrzyniami z których wychodzi światło. Dotknijcie ich palcem, aby uzyskać dodatkowe punkty doświadczenia.

Jeżeli chodzi o przeszkody, przygotujcie się na miny, które wybuchają po 3 sekundach, ataki z broni maszynowej, koktajle Mołotowa, oraz inne. Możecie być pewni, że nie będziecie stać na planszy bez żadnego pomysłu na dalszą akcję. Żółta strzałka zawsze wyznacza kierunek, w jakim powinniście się kierować. Po załatwieniu wszystkich wrogów, wracacie spokojnie do helikoptera, który przenosi Was do kolejnego zadania.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button