Alien Shooter: Survive – spraw, by plansza pokryła się krwią

Alien Shooter – Survive to propozycja dla graczy, którzy lubią ciągłą akcję w grze. W produkcji studia Sigma Team nie ma chwili wolnego. Ciągle jesteśmy atakowani przez różnego rodzaju stwory. Tylko osoby, które znajdą dobrą taktykę, poradzą sobie z inwazją obcych.

Do zebrania są dziesiątki różnych broni. Nie ma sklepu dla gracza. Wszystko, co możemy zdobyć, pojawia się na ekranie podczas naszej rozgrywki. Im dłużej uda nam się wytrzymać, tym lepszą amunicją będziemy dysponować. Jeżeli lubicie strzelanki, powinniście pokusić się o opisywaną produkcję.

W grze wcielamy się w postać mężczyzny, który zostaje sam na wielkiej arenie walki. Nie ma dokąd uciec. Trzeba wysilić oczy i strzelać do wszystkiego, co się rusza. Do dyspozycji mamy podstawową broń, która powala jednym strzałem większość przeciwników. Z czasem, kiedy będziemy pokonywać kolejne dziesiątki wrogów, przyjdzie z pomocą karabin. Będzie on ukryty w jednym ze stworów. Aby go dostać, należy zabić obcego.

Podczas walki, nasi przeciwnicy (śmiertelnie powaleni kulą), pozostawiają po sobie różnego rodzaju przedmioty. Czasem możecie się dzięki nim uleczyć, innym razem zebrać punkty. Najważniejsza jest jednak amunicja.

Karabiny, jakimi przyjdzie Wam strzelać, mają ograniczoną ilość naboi. W górnym prawym rogu zauważycie ilość, jaka została Wam do wykorzystania. Zwykle są to setki pocisków, więc nie ma się czym przejmować.

Może się zdarzyć, że zostaniecie otoczeni przez obcych z każdej strony. Jeżeli stwierdzicie, że nie macie najmniejszych szans na pokonanie przeciwników, uciekajcie. Wiele życia nie stracicie, a uzyskacie szansę na kontynuowanie zabawy.

Pod względem graficznym, Alien Shooter prezentuje się ,,tak sobie”. Faktycznie – gra się bardzo przyjemnie, lecz osobiście twierdzę, że można było się lepiej przyłożyć do oprawy graficznej. Jest topornie i słabo. Nie zmienia to jednak faktu, że do aplikacji będę z pewnością wracać!

icon
Alien Shooter - SurviveSigma LLCGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button