Testy Prawo Jazdy 2015 – zdaj prawko z mobilną aplikacją

Co prawda sama posiadam już prawo jazdy od dobrych kilku lat, lecz chętnie przyglądam się dzielnym przyszłym kierowcom, którzy zdają ,,prawko” w nowym systemie. W tym celu przygotowałam dla nich recenzję aplikacji, która pozwala na zdanie części teoretycznej Prawa Jazdy.

few

Darmowa wersja aplikacji zawiera 350 pytań. Pełna wersja (płatna) to zbiór 2 tysięcy pytań. Chcąc porządnie przyłożyć się do zadania warto pomyśleć o wykupieniu ful opcji ze względu na zawartość i brak reklam.

Narzędzie zostało stworzone przez polskich autorów, a mianowicie K&L. Z tego co wiem, to debiut chłopaków, więc tym bardziej im kibicuję! Zgodnie jednak ze swoim zadaniem, wyciągnę wszystkie zalety i wady apki :)

Na uwagę zasługuje zastosowanie różnorodnych symboli związanych z kierowaniem. Na przykład – udzielając odpowiedzi na zadane nam pytania, widzimy istny sygnalizator. Jeżeli zaznaczymy prawidłową odpowiedź, możemy ,,jechać” dalej, bo zapala się zielone światło. W sytuacji udzielenia błędnej odpowiedzi, pojawia się czerwona lampka oznaczająca błąd.

eqef

Możemy zauważyć, że nawet przejście do następnego pytania jest zamienione na znak drogowy, który z pewnością zapadnie zdającemu w pamięci na bardzo długo :)

Dość ciekawą rzeczą jest zastosowanie zakładki z błędnymi odpowiedziami. Po przerobieniu wszystkich pytań możemy zajrzeć do tego miejsca, by zobaczyć na jakiś zadaniach się wyłożyliśmy.

Mamy możliwość przetrenowania wszystkich pytań, bądź wybranych zagadnień. Możemy w końcu podejść do testu i na koniec otrzymać wynik. Wynikiem dzielimy się ze znajomymi przy pomocy np. Facebooka, bądź zachowujemy swoją porażkę dla siebie ;)

Jeżeli macie przed sobą teorię z ,,prawka”, zdecydowanie powinniście zainteresować się opisywaną apką. To produkcja o minimalistycznej grafice, skupiona na przekazaniu wiedzy w najlepiej przyswajalny sposób.

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button