Mam Talent! – aplikacja dla fanów TVN-u

Jeżeli śledzicie na bieżąco programy pojawiające się w telewizji, z pewnością wiecie o tym, że za sobą mamy już pierwsze odcinki Mam Talent. Jeśli czynnie bierzecie udział w głosowaniach na swoich ulubieńców, powinniście koniecznie mieć przy sobie smartfona z pobraną oficjalną aplikacją Mam Talent!

Po uruchomieniu programu naszym oczom ukazują się znane z programu barwy – czerwień i czerń. Wśród zakładek znajdziemy dwie podstawowe, czyli ,,najnowsze”, oraz ,,przycisk”. Zainteresowana tym drugim, przeszłam do zabawnej ikonki. Okazało się, że po wciśnięciu przycisku dołączę do grona osób, które nie mogą doczekać się kolejnego odcinka. Szczerze powiem, że nie rozumiem sensu tej własnie opcji. Nie chodzi o samą ideę, lecz na fakt, że nasz głos jest naliczany wielokrotnie co znaczy, że nigdy nie będziemy znać prawidłowej liczby zainteresowanych.

W najnowszych znajdziemy filmy wideo, fotki, oraz inne. W aplikacji z pewnością odkryjemy więcej, niż możemy zobaczyć w telewizji. Wywiady z uczestnikami, niepublikowane w tv filmy itp. z pewnością znajdą się własnie w ty miejscu.

Dodatkowo twórcy (Greys Mead) zadbali o to, by czytelnicy mogli śledzić czas, jaki pozostał do kolejnego odcinka. W trakcie odcinków mamy okazję na decydowanie o losach uczestników poprzez klikanie w odpowiednią ikonkę. Wyniki sondy ukazują się na dolnym pasku podczas nagrania programu.

Pobierz w AppStore, bądź Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button