Ambulance Rescue Simulator – doktorze, nie mamy czasu!

Jesteście fanami symulatorów? Co powiecie na taki, w którym przyjdzie Wam zasiąść za sterami karetki pogotowia? Ambulance Rescue Simulator to propozycja od studia Tapinator. Oferowana przez autorów gierka jest pełna różnego rodzaju misji, których wykonanie gwarantuje niekończącą się zabawę.

Pierwszym zadaniem gracza jest wybranie samochodu. Jak się pewnie domyślacie, tylko jeden wóz jest darmowy – resztę można wykupić za wirtualne monety. Pieniądze zbieramy wykonując dwa cele. Pierwszym z nich jest dojechanie do miejsca wypadku, drugim natomiast dowiezienie poszkodowanego do szpitala.

Przy ocenie pod uwagę brana jest dokładność wykonywanych przez nas manewrów, sposób kierowania autem, oraz ewentualne problemy na drodze (stłuczki i wjazdy na krawężnik).

Początkowo do naszej dyspozycji oddane są bardzo spokojne rejony, gdzie czas dojazdu do pacjenta nie jest szczególnie krótki. Po odblokowaniu kilku kolejnych epizodów, przychodzi nam zmierzyć się z godzinami szczytu i specjalnymi zleceniami.

Za zebrane pieniądze możemy nie tylko kupić nowe auta, ale także ulepszać te, które aktualnie posiadamy. Ulepszenia mogą polegać na wzmocnieniu systemu kierowania, czy paliwa. Niezbyt znam się na wnętrznościach samochodów, więc ograniczę się do takich stwierdzeń.

Co do oprawy graficznej – nie jest źle, chociaż widywałam lepsze darmowe gierki symulacyjne. Fajnie że autorzy zadbali o wielość misji i całkiem rozwinięte sterowanie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button