Sushi Mushi – zamień diamenty na pyszne sushi

Łączenie ze sobą co najmniej trzech elementów w tym samym kolorze jest dość wciągającą zabawą. Diamenty w tego typu grach już się jednak zdecydowanie „przejadły”. Aby jednak gatunek gier „match-3” całkowicie nie wymarł, Aspyr Media przygotowało logiczną grę, w której rolę główną odgrywa… sushi i kolorowe stworki, które uwielbiają jeść wschodnie przysmaki.

Głównymi bohaterami gry Sushi Mushi są ciekawie wyglądający kosmici (jest też zawodnik sumo, ale to ufoludki wyglądają lepiej!). Jeden z nich przypomina czerwonego diabełka z różkami, drugi astronautę w specjalnym kombinezonie, a jeszcze inny – dinozaura z jednym okiem. Mimo że najważniejsze postaci gry sporo się od siebie różnią, posiadają też pewną cechę wspólną – kochają sushi w przeróżnej postaci.

Zadanie gracza w produkcji studia Aspyr Media polega na łączeniu ze sobą kawałków sushi tego samego gatunku. I nie chodzi tutaj tylko o to, by zgadzały się kolory. Musimy też zwracać uwagę na kształty, a to całkiem spore utrudnienie, szczególnie dla tych, co za sprawą Bejeweleda przyzwyczaili się w tego typu grach zwracać uwagę tylko i wyłącznie na barwy łączonych przedmiotów.

Aby wspominane łączenie ze sobą japońskich przysmaków miało jakikolwiek sens, twórcy Sushi Mushi postanowili oprzeć rozgrywkę na Multiplayerze. Aplikacja umożliwia nam rywalizację z użytkownikami Facebooka. Pojedynczą rozgrywkę wygrywa osoba, która w określoną liczbę sekund zdobędzie więcej kompletów sushi od swojego przeciwnika. Warto wspomnieć, że przeciwników możemy dobierać sobie sami. Dzięki temu zorganizowanie „meczyku” ze swoim znajomym nie jest żadnym problemem.

Oczywiście, Sushi Mushi nie byłaby taką samą produkcją, gdyby nie dostępne w niej bonusy. Zdobywane w grze punkty możemy wymieniać na różnorakie ulepszenia. Wszystko to sprawia, że gra nie nudzi się szybko, a tak naprawdę to nie nudzi się wcale! ;)

Jak widzicie na screenach, oprawa graficzna w opisywanej produkcji jest niezwykle kolorowa. Można ją zatem z czystym sumieniem polecić również i tym fanom gier logicznych, którzy nie lubią słabo wyglądających aplikacji.

Sushi Mushi znajdziecie w AppStore. Gra jest darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button