Supersonic – sprawdź swój refleks

W Google Play mamy naprawdę mnóstwo gier, które wymagają od nas przeróżnych zdolności. Większość z nich jest dopasowana w ten sposób, że praktycznie każdy da sobie z nimi po jakimś czasie radę. Niestety okazuje się, że niektóre produkcje nie są przeznaczone dla wszystkich. Jedną z nich jest Supersonic. Szaleńcze tempo sprawia, że niektórzy nie potrafią sobie z tą grą poradzić.

Jakie są zasady? Niesamowicie proste. Poruszamy się po kanale, czy też tunelu, w którym raz po raz pojawiają się przeszkody, a konkretniej ściany. Musimy je omijać, jeśli nie chcemy zginąć. Inaczej przegrać się nie da. Naszym zadaniem jest także zbieranie dodatków. Jeśli chodzi o poziom trudności rozgrywki, to jest on naprawdę wysoki. Tempo gry może niektórych po prostu przerazić i nie każdy da sobie z nim radę. Tym bardziej, że sterowanie odbywa się poprzez akcelerometr, więc trzeba się też dopasować do czasu reakcji naszego telefonu. Większość pomyśli sobie, że pewnie da radę i to nic skomplikowanego. Nie bądźcie jednak tego tacy pewni. Oczywiście – tak jest, bo nie ma tutaj jakichś trudnych czy niezrozumiałych zasad. Przeszkodą jest tylko i wyłącznie prędkość, która rośnie.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to można z całą pewnością stwierdzić, że stoi ona na najwyższym poziomie. Można to z resztą zobaczyć na screenach czy na filmiku pod wpisem. Grafika nie jest może skomplikowana, lecz jest wykonana bardzo dobrze. Zmieniające się kolory, szybka akcja – to wszystko wygląda niesamowicie na ekranach naszych smartfonów. Jeśli chodzi o oprawę muzyczną, to można powiedzieć, że również jest bardzo dobra. Doskonale komponuje się ona z futurystycznym klimatem Supersonic. Mamy możliwość grania z własną muzyką, co wielu może się spodobać, jeśli nie odpowiadają im elektroniczne dźwięki, a takich ludzi znaleźć można dość sporo.

Polecamy każdemu, kto lubi wyzwania oraz chce sprawdzić swój refleks. Bardzo dobra gra dla każdego – oczywiście tego, który da sobie z nią radę.

Za darmo w Google Play oraz w App Store. Dostępne także wersje HD.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button