SuperQuiz Polska – wykaż się wiedzą z Kapitanem Nauką

SuperQuiz Polska to aplikacja studia Edgard, dzięki której dziecko zdobędzie wiedzę z zakresu swojego kraju, jak również sprawdzi swoje wiadomości w ciekawym quizie. Darmowa wersja produkcji zawiera 40 pytań podzielonych na dwie kategorie trudności (junior i ekspert). Pełna wersja to pakiet 180 zagadek. Czy watro pokusić się o full opcję? O tym przeczytacie niżej ;)

1

Menu aplikacji podzielone jest na trzy części. W pierwszej znajdziemy gry, w drugiej nabędziemy cenną wiedzę, w trzeciej natomiast zapoznamy się z produktami oferowanymi jako dodatkowe pomoce dydaktyczne (książki, gry, itp.).

Zacznijmy od środka. Zakładka ,,czytaj” to nic innego jak zestaw ciekawych informacji na temat naszego kraju. Po opanowaniu tej ,,książkowej” wiedzy, bez problemu dziecko powinno dać sobie radę w prawidłowej części testu. Wśród kategorii tematycznych znajdziemy: Wisłę, Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, Śniardwy, Żubra, Puszczę Białowieską, Hańczę, Bagna Biebrzańskie itp. Darmowa wersja gry zawiera tylko takie artykuły, które pomogą w rozwiązaniu 40 pytań testowych.

Przechodząc do części testowej wybieramy jeden z trybów gry: na punkty, bądź na czas. Dodatkowo musimy zaznaczyć czy decydujemy się na poziom juniorski, czy ekspercki. Junior to zdecydowanie coś dla najmłodszych (maluchy dadzą radę nawet bez czytania poradnika). Z ekspertem nawet ja miałam czasem problemy, więc najpierw polecam zabawę na niższym poziomie trudności.

2

Na każde pytanie można udzielić jednej z trzech odpowiedzi. Jest to test jednokrotnego wyboru. Błędne zaznaczenie literki powoduje usłyszenie charakterystycznego dźwięku i ujrzenie czerwonego paska na odpowiedzi. Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej – wyjaśnić dlaczego jest inaczej, niż zaznaczyliśmy, wystarczy kliknąć w ikonkę ,,wyjaśnienie” – autorzy bardzo precyzyjnie tłumaczą prawidłową odpowiedź, jak i koncentrują się na wyjaśnieniu, dlaczego zaznaczona przez nas literka jest nieprawidłowa. Aplikację naprawdę szczerze polecam wszystkim dzieciom!

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button