Super Ski Jump – zimowe wyzwanie na skoczniach

Co powiecie na małe ochłodzenie klimatu? W Super Ski Jump przenosimy się na zaśnieżone skocznie i rywalizujemy z innymi graczami w skokach narciarskich. Jeśli nie zapomnieliście jeszcze o naszych wspaniałych skoczkach i śledzicie zimowe wydarzenia sportowe, dajcie sobie szansę w aplikacji z tego wpisu :)

Co fajne – produkcja jest dostępna w języku polskim. Samouczek więc jest dla wszystkich zrozumiały i prosty do ,,ogarnięcia”. Wystarczy zapoznać się z ikonkami znajdującymi się na ekranie, by już po chwili zasiąść na belce i samodzielnie dokonywać wyborów dotyczących momentu wyjścia z progu, balansu, czy lądowania.

Gracz może wybrać sobie kolor stroju zawodnika wraz z krajem pochodzenia. Następnie przechodzi do wybranego trybu rozgrywki – mistrzostwa świata, turniej, gracz na gracza czy inne.

Aplikacja jest wykonana w bardzo ładny sposób. Mamy okazję na oglądanie widowni, poszczególnych etapów lotu, czy powtórek naszego lotu. Po każdym skoku jesteśmy zapisywani w tabeli. Jeśli uda nam się osiągnąć na tyle dobry wynik, by wystartować w drugiej serii, oddajemy drugi skok. Jeśli jednak nam nie pójdzie, zwiększy się jedynie procent naszego rozwoju.

W produkcji znajdziemy mikropłatności jak na przykład paczki z najlepszych sprzętem. W mojej opinii nie jest to jednak nic, co byłoby obowiązkowe. Grałam bez mikropłatności i bawiłam się bardzo dobrze.

Jeżeli pamiętacie jeszcze skoki na PC-ta, prawdopodobnie nie trzeba będzie Was długo namawiać na przetestowanie Super Ski Jump :) To mobilna wersja skoków na wysokim poziomie. Polecam :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button