Sokoban Garden 3D – utrzymaj mózg w dobrej formie

Sokoban Garden 3D to polska gierka autorstwa studia Kivano. Jest to łamigłówka, w której wcielamy się w rolę czerwonej biedronki. Przesuwając bloczki w wyznaczone miejsca, zmuszamy swoją mózgownicę do myślenia ;)

Jak widzicie, plansza do gry jest wyjątkowo ładna i kolorowa. Twórcy umożliwiają sporą personalizację zabawy, oferując kilka rodzajów sterowania. Mnie najbardziej przypadło do gustu domyślne ustawienie – poruszam palcem po ekranie w miejsce, w które ma udać się moja podopieczna – wygodnie i ciekawie.

Co jest naszym celem w grze? Takie przestawianie bloczków w miejsca oznaczone ,,X”, by nie zablokować się w żadnym zakamarku. Trzeba przyznać, że gra nie jest tak prosta, jak może się wydawać.

Do pokonania jest duża ilość poziomów. Co jakiś czas autorzy ,,dorabiają” następne plansze, więc możemy systematycznie wracać do Sokoban Garden 3D.

By odblokować kolejne zestawy leveli, musimy zebrać wskazaną ilość gwiazdek. Za każdy poziom dostajemy maksymalnie 3 figury. Zważając na to, że nie jesteśmy ograniczeni życiami, możemy powtarzać plansze do skutku, aż zdobędziemy pożądane wyniki.

Jeśli lubicie łamigłówki, koniecznie dajcie szansę Sokoban Garden 3D. Gra jest na tyle przyjemna pod względem audiowizualnym, że można w niej spędzić dużo czasu. Brak mikropłatności to ogromny plus. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić wszystkim przetestowanie :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button