Sugar Roll – platformówka z teleportem

Platformówki są taką kategorią gier, które lubią prawie wszyscy. Z tego też względu postanowiłam opisać dla Was grę, która wczoraj zadebiutowała w AppStore. Sugar Roll to produkcja, która mnie zachwyciła. Jestem ciekawa czy i Wam przypadnie do gustu. Klaun pędzący na piłce? Czemu nie ;)

Gra osadzona jest w bardzo przyjemnym, bajkowym klimacie. Wcielając się w postać klauna, przemierzamy podniebne platformy. Przechodzimy od jednego cukierka zwanego laską, do drugiego, który oznacza metę. Każdy etap jest wyjątkowy zarówno pod względem graficznym, jak i dźwiękowym.

Zadanie gracza polega na poruszaniu się głównym bohaterem w celu zrobienia show. Po drodze będziecie mieć szansę na zbieranie monet, oraz gwiazdek, które pod koniec levelu będą rozliczane.  Co jakiś będziecie mogli spotkać się z wrednymi małpami, z którymi kontakt spowoduje utratę życia przez naszego podopiecznego.

Mamy dwa sposoby na rozprawianie się z małpkami. Pierwszym jest przeskakiwanie ich. Drugim natomiast zdobycie bonusa, który umożliwi strzelanie do przeciwników z każdym wykonywanym skokiem.

Sterowanie w grze jest bardzo proste i przyjemne. Poruszamy się klaunem poprzez poruszanie ekranem – w ten sposób toczymy się w prawo i w lewo. Jeżeli chcemy podskoczyć, wystarczy dotknąć ekranu.

Podczas gry spotkacie się z kapeluszami. Te tajemnicze przedmioty są miejscami, w których możecie się teleportować. Teleportacja działa w dwie strony, więc będziecie mieli szansę na powrót.

Aplikacja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jako nowość – polecam w 100% :)

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button