Strength in Numbers – coś dla fanów matmy

Autorzy twierdzą, że gra jest ponadczasowa, gracze uważają, że czegoś takiego do tej pory nie widzieli, ja sądzę, że muszę uciekać. Strength in Numbers to produkcja studia Maugdog, w której walczymy na cyfry. Aplikacja sprawdza naszą znajomość matematyki w każdym calu. Już od pierwszych sekund wiedziałam, że będę wyjątkowo słabym przeciwnikiem.

W tabeli graczy zapisują się dane wszystkich dotychczasowych użytkowników. Na pierwszym miejscu jest osoba, która posiada wynik składający się z kilku cyfr. Kiedy (jedynie na potrzeby tego wpisu) przetestowałam grę i zdałam sobie sprawę ze swojego jakże marnego poziomu wiedzy, stwierdziłam, że do końca następnej rozgrywki postoję i oddam wygraną w lepsze ręce. Jeśli jesteście fanami nauk ścisłych, a w szczególności matematyki, będziecie zachwyceni.

Nasze zadanie polega na stworzeniu takiej kombinacji cyfr (a raczej działań między nimi), aby w konsekwencji uzyskać wynik, który wyświetla się na górze ekranu. Na początku jest dość prosto – mamy dużo ikonek do wyboru, więc jak nie dzieleniem, czy mnożenie, to dodawaniem dojdziemy do odpowiedniego rozwiązania.

Przeciągamy kwadratowe klocki w trzy puste miejsca na dole ekranu. Pomiędzy cyframi musi znaleźć się znak. Do dyspozycji jest plus, minus, dzielenie, oraz mnożenie. Jak możecie się domyślić, tabliczkę mnożenia trzeba mieć opanowaną do perfekcji. Stwierdzam, że zapomniałam już tak dużo, że powinnam się schować przy niektórych uczniach podstawówki.

Na samym dole widoczne są podpowiedzi. Z ich pomocą jest o wiele prościej. korzystając z automatycznego kalkulatora, w mgnieniu oka będziemy w stanie wstawić odpowiednie cyferki w puste miejsca, wystawiając tym samym przeciwnika. Walutą w grze są żetony. Na start otrzymujemy ich okrągłą setkę. Jeżeli nie uda nam się wygrać kolejnych w grze, będziemy zmuszeni do zakupów za prawdziwe pieniążki.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button