Angry Gran Run – ucieczka z psychiatryka

Tytułowa babcia zwiała pewnego pięknego dnia ze szpitala dla umysłowo chorych. Była trzymana pod największym nadzorem, ze względu na swoją nieobliczalność i dzikie fazy. Wydawało jej się, że goni ją … zielony dinozaur. Jak ujarzmić szaloną staruszkę na ulicy? Nijak! Naszym zadaniem będzie pomoc w jak najdalszej ucieczce i spowodowaniu wielkich szkód w miasteczku.

Angry Gran Run to świetny runner od Ace Viral, w którym każdy fan tego typu produkcji znajdzie coś dla siebie. W sklepie dla gracza można zakupić postaci inne niż babcia, które równie dobrze będą sobie radziły na ulicach, jak siwa staruszka.

Sposób sterowania odbywa się za pomocą machania urządzeniem w celu zmiany kierunku biegu, oraz przeciągania palcem w górę, w przypadku skoku. Standardowo – runnerowo.

Podczas biegu zbieramy złote monety. Staramy się rozwalić z półobrotu jak największą ilość punków, którzy chodzą bezmyślnie po ulicy. W trakcie naszej ucieczki, z pewnością zdarzy się, że natrafimy na różnego rodzaju przeszkadzajki. Wśród przeszkód znajdziemy wielkie, pląsające ryby, limuzyny ustawione na środku drogi, panów z psychiatryka, który sprytnie rozwinęli taśmę w poprzek ulicy, oraz wiele więcej.

Za zebrane w grze monety można w sklepie dla gracza kupić power-upy. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim magnes, który przyciąga pieniądze, przyspieszenie dla babci, zwolnienie tępa na wybranym odcinku, itp. Za sporą sumkę można sobie zafundować inną postać. Ciasteczkowy potwór, królik i inni bohaterowie czekają tylko na wykupienie. Ich ceny są dość wysokie, więc musicie się najpierw porządnie natrudzić, aby ,,fundnąć” sobie taką odskocznię.

Grę można pobrać za darmo w Google Play, bądź w Windows Store.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close