Street Punch – uliczna bijatyka z gliniarzem w roli głównej

Chcecie poczuć się jak przystojny, muskularny policjant z amerykańskich filmów? Teraz macie taką szansę. Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona grę o nazwie Street Punch i staniecie do walki z wirtualnymi zbirami!

Głównym bohaterem gry Street Punch jest znany w środowisku gliniarz, który uwielbia zajmować się tzw. beznadziejnymi przypadkami. Mówiąc prościej, zawsze, gdy dzieje się coś w mieście – wysyła się go, by zrobił porządek. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to wcale takie proste. Muszę Was jednak zmartwić. Wy także będziecie w opisywanej grze zajmować się chuliganami rozrabiającymi na ulicach.

Do przejścia mamy w Street Punch całą masę mniej lub bardziej trudnych misji. Mimo że większość z nich przychodzi nam wykonywać dzięki różnym broniom, począwszy od pięści, a kończąc na karabinach maszynowych, zawsze chodzi o to samo – pokonanie wszystkich chodzących po planszy przeciwników.

Choć misje czekające na nas są z biegiem czasu są coraz trudniejsze, po pewnym czasie wzrastają także umiejętności głównego bohatera. Po ukończeniu każdego poziomu możemy polepszyć „skilla” odpowiedzialnego za zadawanie ciosów karate.

Audiowizualnie Street Punch nie wyróżnia się niczym szczególnym, lecz nie można powiedzieć, że jest gra brzydka czy pozbawiona jakiegokolwiek sensu. Uważam, że jeśli nie macie obecnie w co grać, możecie wyposażyć się w grę z tego wpisu. Szczególnie, że jest ona całkowicie darmowa.

Street Punch do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button