Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #6

Witajcie w kolejnym, już szóstym, odcinku cyklu Androidowe Okazje. Mamy nadzieję, że dzisiejszy nasz wpis będzie na szkolną szóstkę. Jeżeli zaczęliście oszczędzać już pieniądze na świąteczne, bądź mikołajkowe, na pewno będziecie zadowoleni z promocji, jakie producenci gier na Androida przygotowali w tym tygodniu. Gotowi na solidną dawkę wyprzedaży? W takim razie zaczynamy! :)

Geometry Dash

Platformówka dla fanów pikselowych klimatów. W produkcji studia RobTop Games wcielamy się w kwadraciaste, kolorowe postaci, a naszym zadaniem jest omijanie czyhających na nas przeszkód. Gra charakteryzuje się unikalnym soundtrackiem, który zawiera nie jedną, lecz kilka ścieżek dźwiękowych wpadających w ucho.

Geometry Dash oferuje nam nie tylko ogromną ilość poziomów, lecz także edytor leveli, dzięki któremu możemy stworzyć własną planszę, a następnie opublikować ją znajomym, by nieco się pomęczyli. Opisywana produkcja to również cała masa dodatków dla głównych postaci i osiągnięć do zdobycia.

Na co dzień Geometry Dash kosztuje w Google Play $1,99. Obecnie można mieć ją za zaledwie $0,99. Jeżeli brakuje Wam ciekawej platformówki, warto poważnie zastanowić się nad pobraniem. Geometry Dash do pobrania za $0,99 w Google Play

Royal Envoy

Jeżeli macie ochotę pomóc ambitnemu władcy w rozbudowywaniu wysp należących do jego królestwa, Royal Envoy jest grą dla Was. W tej naprawdę ciekawie wyglądającej produkcji naszym celem jest zarządzanie różnymi lokalizacjami znajdującymi się na kilku wyspach. Do przejścia jest w grze ponad 60 poziomów, tak więc z całą pewnością jest co robić.

Opisywana produkcja charakteryzuje się naprawdę dobrze prezentującą się oprawą graficzną i dźwiękową. Wszystkie elementy gry pasują do jej ogólnego charakteru. Fani strategii, którzy mają też bzika na punkcie wyglądu, powinni więc być zadowoleni z tego co Royal Envoy oferuje. Szczególnie, że rozgrywka jest tutaj nieco inna, niż w większości tego typu aplikacji.

Royal Envoy to gra kosztująca zwykle $2,99. W chwili obecnej można ją jednak mieć za niecałego dolara. Uważam, że jest to nie lada okazja i naprawdę warto z niej skorzystać. Royal Envoy do pobrania za $0,99 w Google Play.

Call of Atlantis

Teraz coś dla fanów główkowania mobilnego. Call of Atlantis to przedstawiciel popularnego gatunku match-3. Głównym zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest łączenie ze sobą co najmniej trzech takich samych elementów. Każda plansza składa się z ogromnej ilości symboli, które należy ze sobą łączyć. Co najważniejsze – gra posiada fabułę, tak więc nasze starania w niej nie są pozbawione sensu.

Call of Atlantis oferuje ponad 50 poziomów usytuowanych w kilku wirtualnych światach. Jak na grę logiczną, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Nie najgorsze są także dźwięki towarzyszące rozgrywce – choć w przypadku apek match-3 raczej nie zwraca się na nie większej uwagi.

Gra studia Playrix kosztuje na co dzień $2,99. Przez krótki czas można nabyć ją za jedyne $0,99. Dla fanów łamigłówek to naprawdę godna zainteresowania promocja. Call of Atlantis do pobrania za $0,99 w Google Play

Virtua Tennis™ Challenge

Jesteście osobami, które nie potrafią żyć bez tenisa ziemnego? Virtua Tennis to produkcja, którą zapewne kojarzycie. Jedna z najlepszych symulacji sportu Agnieszki Radwańskiej jest obecnie do pobrania za naprawdę atrakcyjną cenę.

Dla tych, co jeszcze nie widzą nic na temat dzieła studia SEGA, krótka informacja: opisywana gra to kilka trybów gry, w tym turniej i multiplayer, pozwalający nam na wirtualną rywalizację na korcie ze znajomym. Virta Tennis to także naprawdę świetnie wyglądająca oprawa graficzna i dźwięki imitujące zachowania kibiców oraz zawodników.

Virtua Tennis kosztuje na co dzień prawie pięć dolarów. Jej cena w chwili obecnej to zaledwie $1,99. Fani sportu, nie zastanawiać się tylko pobierać, póki jeszcze jest szansa! Virtua Tennis Challenge do pobrania za $1,99 w Google Play

Crazy Taxi

Remake znanej i cenionej swego czasu gry, w której wcielamy się w postać super-szalonego taksówkarza, którego misją jest dowożenie ludzi do celu. Do dyspozycji dwa tryby rozgrywki Arade i Original. W każdym z nich możemy jeździć przez 3, 5 bądź 10 minut. Im lepszy wynik uzyskamy, tym – rzecz jasna – lepiej. Szybka jazda nie jest jednak wcale tak prosta, jak może się to wydawać.

Poza głównymi systemami rozgrywki, Crazy Taxi oferuje też 16 mini gier, w których mamy okazję sprawdzić swoje umiejętności. Autorzy remake’a postanowili pozostawić bez zmian oryginalną oprawę audiowizualną. Osoby mające sentyment do tej produkcji bądź do wszystkich starych gier, na pewno będą z tego faktu bardzo zadowoleni.

Crazy Taxi kosztuje zazwyczaj $4,99. Obecnie można kupić tę grę za jedyne $1,99. Crazy Taxi do pobrania za $1,99 w Google Play

Total War Battles

Strategia, w której staramy się pomóc młodemu żołnierzowi pomścić śmierć ojca. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pokonywanie na polach bitwy jednostek wroga. Aby to osiągnąć, musimy skutecznie zarządzać posiadanymi zasobami, by przygotować poddanych do walki. Można śmiało powiedzieć, że Total War Battles spodoba się nie tylko osobom lubiącym strategie, lecz także miłośnikom mniej lub bardziej rozbudowanych RPG-ów.

System rozgrywki w opisywanym tytule z początku wydaje się skomplikowany. Na szczęście, autorzy przygotowali dla nas samouczek, w którym dowiadujemy się wszystko, czego nam trzeba do cieszenia się z możliwości gry. Jeśli chodzi o wygląd apki, według mnie, nie można mieć do niego większych zastrzeżeń. Plansze i animacje to naprawdę kawał dobrej roboty!

TTW na co dzień kosztuje prawie dwa dolary. W chwili obecnej cena gry wynosi tylko $0,99. Brać, póki jest na to okazja! :) Total War Battles do pobrania za $0,99 w Google Play.

Na dzisiaj to już wszystko. Jak zwykle, mamy nadzieję, że przygotowane przez nas przecenione aplikacje znalazły się w Waszych smartfonach i tabletach. Jeżeli znajdziecie jakąś ciekawą grę bądź program mobilny, który można pobrać w chwili obecnej za mniejsze pieniądze – piszcie śmiało! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button