Streaker Run – pomóż uciec gołemu kochankowi!

W niektórych grach przychodzi nam pomagać osobom, które nie są zazwyczaj postrzegane jako pozytywne postaci. Czasem są to złodzieje, gangsterzy, a niekiedy… kochankowie przyłapani przez mężów w łóżku. Tak, dobrze przeczytaliście w Streaker Run będziecie biegać przed siebie golasem, który uciekł z łóżka swojej kochanki.

kochanek1

Główny bohater gry Streaker Run to gość po trzydziestce, który postanowił zaliczyć skok w bok z mężatką. Sielanka dwojga kochanków trwała przez długi czas, ale jak to zwykle w życiu bywa – wszystko kiedyś musi dobiec końca. I tak oto pewnego dnia mąż wspomnianej pani wpada do domu i zastaje gołego faceta we własnym łóżku. Co dzieje się dalej, łatwo można się domyślić. Wściekły mąż zaczyna gonić kochanka żony. My natomiast, jako gracze, musimy pomóc temu drugiemu, by przeżył jak najdłużej.

Rozgrywka w Streaker Run przypomina tę  Temple Run i gier mu podobnych. Sterowaną przez nas postać widzimy z tyłu, biegamy przed siebie, w odpowiednich momentach skręcamy, skaczemy bądź wykonujemy ślizgi. Oczywiście, w trakcie biegu przychodzi nam także zbierać różnego błyskotki w postaci diamentów. Można by rzec – stary model w nowej odsłonie.

kochanek

Jak to zwykle bywa w runnerach, autorzy Streaker Run przygotowali dla nas mnóstwo power-upów ułatwiających wykonywanie zadań. W sumie jest ich pięć, a każdy z nich pomaga na swój własny, niepowtarzalny sposób. Warto jeszcze wspomnieć, że możemy w grze zmienić główną postać – ich także mamy całkiem pokaźną ilość.

Streaker Run do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button