Dollhouse Story – pomóż dziewczynce znaleźć ojca

Podczas rozmowy mamy z córką wychodzi na jaw, że ojciec małej zaginął. Nagle w telewizorze ukazuje się przerywany film, w którym tata stara się przekazać wiadomość swojej rodzinie – niestety, w związku z zakłóceniami – nie można odtworzyć całości. Dziewczynka rozpoznaje miejsce, w którym przebywa mężczyzna. Twierdzi, że widziała je w swoim śnie…

Stray Souls: Dollhouse Story to kolejna produkcja, w której zadaniem gracza jest rozwikłanie pewnej sprawy. Nie zabraknie tu łamigłówek i poukrywanych przedmiotów. To typowa gra akcji, w której możemy wykazać się swoimi umiejętnościami kojarzenia faktów i łączenia przedmiotów.

Podczas poszukiwań okazuje się, że mężczyzna ukrywał przed rodziną swoją tajemniczą przeszłość. Kobieta jest bardzo ciekawa tego, co w dzieciństwie przeżył jej mąż. Stara się za wszelką cenę odkryć jego sekret. W poszukiwaniach pomaga jej lalka.

Jak to zwykle bywa w tego typu grach, zadaniem gracza jest szukanie obiektów, które mogą przydać się w dalszej części gry. Każda, nawet najmniejsza rzecz może być użyteczna. Jeżeli nie jesteście w stanie stwierdzić jaki powinien być Wasz kolejny krok, w każdej chwili możecie użyć opcji ,,hint”, dzięki której lalka wskaże Wam miejsce, w którym może zadziać się jakaś akcja.

Gra nie charakteryzuje się może taką grafiką, jak czasem widujemy w hidden objects, ale z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi tego typu produkcje. Efekty dźwiękowe są na poziomie, a rozbudowanie gry sprawia, że potrzebujemy wiele czasu, aby przebrnąć do końca historyjki.

icon
Stray Souls: Dollhouse Story - Collector's Edition HDBig Fish Games, IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button