Care Bears – stwórz walentynkową kartkę

Jeżeli jesteście pokoleniem, które lubi dostawać wirtualne prezenty, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście mogli własnoręcznie stworzyć walentynkową kartkę. Pobierzcie program Care Bears i wykonajcie najsłodszą walentynkę, jaką możecie sobie tylko wyobrazić. Skorzystajcie z gotowych wzorów, bądź zaprojektujcie wszystko od nowa.

Darmowa wersja aplikacji nie jest oczywiście tak rozbudowana, jak ta płatna, jednak można w niej stworzyć całkiem ciekawe kartki, które z pewnością zachwycą odbiorcę. Wybierzcie tło, na jakim będziecie działać, wytnijcie za pomocą nożyczek odpowiedni wzór, a następnie puśćcie wodze fantazji.

W Care Bears możecie samodzielnie rysować misie, bądź użyć gotowych. Wszelkie ,,naklejki”, jakie będziecie dodawać do walentynki mogą być zmniejszane, zwiększane i dowolnie modyfikowane. Jeżeli macie ochotę na stworzenie pięknej ramki, możecie wybrać jakąś sweetaśną (oczywiście serduszkową) z galerii.

Na koniec warto dodać coś od siebie – kliknijcie na dymek z tekstem i napiszcie coś osobistego. Zawsze najpiękniejsze są słowa od serca. Jeśli stwierdzicie, że Wasze dzieło jest już skończone, możecie je wysłać poprzez wirtualną skrzynkę pocztową. Będziecie musieli nakleić znaczek i wpisać odpowiedni kod. Chwilę później Wasza walentynka zostanie wysłana.

Możecie podzielić się swoją twórczością ze znajomymi. Wyślijcie kartkę do przyjaciół za pośrednictwem maila – wystarczy wpisać adres osoby, do której chcecie wysłać kartkę, a aplikacja zrobi resztę za Was.

Ja może jestem staroświecka, ale wolę ręcznie robione kartki, choćby zawierały tylko dwa słowa i były zrobione z białego papieru. Zważając jednak na pęd dzisiejszej techniki, zachęcam do skorzystania z Care Bears.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button