Modern Command – obrona bazy

Przyczyń się do tego, aby na świecie zapanował pokój. Stwórz doskonały program obronny świata i walcz z największymi zagrożeniami. Chroń swoją bazę i pomagaj innym. Nie pozwól, aby ktokolwiek zniszczył Twoją bazę. Modern Command to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią gry strategiczne. W przypadku tej produkcji, strategia to podstawa!

Wasze zadanie w Modern Command polega przede wszystkim na zwalczaniu terroryzmu na świecie. Będziecie mieć okazję na ochranianiu takich potęg, jak Azja, Ameryka Południowa , Afryka, Europa, i wiele innych.

W grze otrzymacie szansę na zarabianie pieniędzy na kolejnych misjach. Oczywiście wszystkie fundusze wydajecie na dodatkowe ulepszenia Waszej bazy. Kupujcie nowe sprzęty, które będą wykrywały wroga na odległość. W prawym górnym rogu zawsze do Waszej dyspozycji jest mapa, na której na czerwoną świecą się zagrożenia.

Kiedy zauważycie obcych, przesuwacie plansze w niebezpieczne miejsce i kierujecie tam rakiety, czy ostrzał. Możecie spodziewać się zarówno ludności pieszej, która napiera na bazę, a także wielu uzbrojonych maszyn. Każda amunicja, jaką posiadacie, jest wyspecjalizowana do walki z określonym przeciwnikiem.

Musicie przewidywać kolejne kroki przeciwnika. Rakieta, którą wystrzelicie, leci około 2 sekundy – w tym czasie wróg może się przemieścić w taki sposób, że uniknie konfrontacji z pociskiem. Zawsze bierzcie poprawkę na czas.

Gra jest wciągająca i przyjemnie rozbudowana. Nie gnijecie ciągle w jednym miejscu. Wasze misje odbywają się na całym świecie, dzięki czemu ciągle macie okazję na przeżywanie nowych przygód.

icon
Modern CommandBlast Bit Enterprises ABGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button