Stop Those Fish – nie daj się pożreć świrniętym rybom

Gra o nazwie Stop Those Fish to ciekawa propozycja na kibelkowe posiedzenia. Wydaje mi się, że długie ślęczenie w produkcji nie wyjdzie nikomu na dobre, lecz kilkunastominutowa zabawa z pewnością się opłaci.

Głównymi bohaterami produkcji studia Eye Interactive są zwierzaki. Panowie wybrali się na wędkowanie i zostali zaatakowani przez niebezpieczne ryby. Naszym zadaniem jest skierowanie dynamitu (tak – taką bronią właśnie starają się odpędzić wrogów) w stronę przeciwnika, by ten nie zdążył nadgryźć spodu łodzi.

Do dyspozycji graczy oddano garaż, w którym można ulepszać zarówno bohaterów, jak i łodzie. Każdy ze zwierzaków posiada własny ,,statek” i należy pamiętać, że ulepszenie jednego nie skutkuje automatycznym odpicowaniem drugiego. Pieniądze zarobione w grze należy więc wydawać z umiarem.

Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów. Przeciągamy palcem od zwierzaka do danego punktu pod wodą (może to być wykrzyknik zwiastujący niebezpieczeństwo, ryba, czy cokolwiek innego). Przecinający wodę dynamit wybucha dokładnie w tym miejscu, które okaże się końcem narysowanej przez nas kreski.

Im dalszy poziom, tym więcej ryb i tym trudniejsze okazuje się być ich pokonywanie. Z czasem na tyle wkręcamy się w grę, że z automatu kierujemy broń w odpowiednią stronę. Bonusy zbieramy strzelając do ptaków, czy zabijając większą ilość ryb przy jednym wybuchu.

Podsumowując – fajnie i ciekawie. Grę polecam na kibelek, by się zbytnio nie znudzić po kilkudziesięciu minutach. Póki co produkcja dostępna jest tylko w AppStore.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button