Tower Fall – roboty walczą o przetrwanie

W Tower Fall przyjdzie nam wcielić się w rolę robota – ale nie byle jakiego robota! Do naszej dyspozycji zostają oddane dziesiątki różnych mechanicznych stworzeń, jednak odblokowane zostają dopiero po osiągnięciu przez nas pewnych zadań. Co powiecie na małą walkę na platformach?

W pierwszej chwili nie byłam zachwycona. Myślałam że gra będzie nudna i wszystko sprowadzi się do jednej planszy. Jak się okazało – myliłam się i spędziłam w produkcji dużo więcej czasu, niż miałam w planach.

Po uruchomieniu apki widzimy kilka ikonek. Jedna z nich to zbiór naszych bohaterów. Jak już wspomniałam – w trakcie rywalizacji pomiędzy robotami, mamy okazję na odblokowanie kolejnych postaci. Roboty różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim sposobem ataku. Jeden rzuca ostrzami, inny natomiast wciela się w rolę Spidermana i wyrzuca pajęczynę.

Na planszy znajdują się bloczki, po których możemy biegać. Nie spadamy – wejście na skrajną część planszy powoduje przeniesienie w inne miejsce. Naszym celem jest zabicie maksymalnie dużej ilości rywali i oszczędzenie sobie życia. Życia oznaczone są serduszkami – jeżeli zderzymy się z nieprzyjacielem, jedna szansa przepada, ale wciąż możemy grać.

W takich sytuacjach bardzo przydatne okazują się znaki zapytania umieszczone na planszy. Możemy w nich znaleźć dodatkowe serduszka, tarcze ochronne, specjalne przyspieszenia itp. Innymi słowy – dla każdego coś dobrego.

Jeśli macie chęć na dynamiczną zabawę i dodatkowo lubicie rywalizację z innymi zawodnikami (no ok – botami), szczerze polecam :) Gierka pierwsza klasa!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button