Stop Smoking In 2 Hours – rzuć palenie w 2 godziny

Jako nałogowa palaczka chętnie podeszłam do testów aplikacji umożliwiającej rzucenie palenia w ciągu 2 godzin. Pomysłodawca – Jason Vale napisał książki, które rozeszły się w zastraszającym tempie. Prowadzi klinikę, dzięki której ludzie żegnają się ze swoim nałogiem. Czy Stop Smoking In 2 Hours faktycznie działa? Sprawdziliśmy.

screen640x640

Na wstępie warto wspomnieć o tym, że codzienna cena aplikacji wynosi prawie 6 dolarów. Aktualnie produkcję można pobrać za darmo i cieszyć się jej możliwościami, zachowując kupę pieniędzy w kieszeni.

Na czym polega terapia? Na początku musimy wysłuchać ponad 7-minutowego wprowadzenia, w którym Jason zwraca się do nas z kilkoma ważnymi informacjami. Minusem jest fakt, że wszystko jest w języku angielskim, więc zapewne narzędzie nie dotrze do wszystkich, którzy mają na to ochotę.

Kolejny krok to podjęcie wyzwania. Przychodzi nam wysłuchać specjalnego nagrania wpływającego na naszą psychikę i umożliwiającego nam uzmysłowienie sobie problemu.Pierwsza ,,lekcja” trwa 10 minut. Następna natomiast jest już dłuższa – prawie godzinna. Dzień ,,wolności” dobiega prawie końca a nam pozostaje jeszcze specjalnie przygotowana muzyka relaksacyjna, której należy słuchać przed snem.

eqf

Każdego dnia słuchamy wywodów naszego mentora i staramy się działać według planu. W sytuacjach krytycznych (gdy dosłownie zjadamy czyjś dym z papierosa), możemy skorzystać z opcji ,,SOS!”. SOS! daje okazję na dodanie sobie siły do walki.

Czy to działa? To zależy. Wiadomo, że żeby cokolwiek osiągnąć, należy chcieć. I właśnie to ,,chcę” jest w tej sytuacji kluczowe. Jeżeli jesteście zawzięci, prawdopodobnie będzie Wam łatwiej i być może podołacie. Jeżeli macie słomiany zapał, musicie najpierw się z nim uporać, by rozpocząć przygodę. Ja osobiście jestem zachwycona :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button