Stickman Snowboarder – patyczak na desce

Nie da się zaprzeczyć, że zima zawitała u nas za dobre. To, że na dworze w niektórych miejscach temperatura wynosi -20 stopni nie oznacza, że trzeba się tym przejmować. Możecie pobrać apkę Stickman Snowboarder, zasiąść w cieplutkim fotelu i cieszyć się zimą w mobilnej wersji. Kto nie gra, ten gapa ;)

Patyczak wziął się tym razem za snowboard. Zaopatrzony jest oczywiście w kask, który chroni go przed niebezpiecznym upadkiem. Dwa czerwone klawisze, które widzicie na ekranie zupełnie wystarczają do tego, aby nasz cienki przyjaciel mógł wykonywać niesamowite tricki na swojej desce.

Standardowa grafika Stickmana nie powinna nikogo dziwić – nie ma tu 3d, wszystko jest proste i beznamiętne – i to właśnie jest magia Stickmana. Nasz bohater stwierdził, że spróbuje swoich sił na snowboardzie – jako że nie ma w okolicy gór, postanowił wykorzystać do zjazdów okoliczne budynki.

Zjazdy nie powinny sprawiać nikomu problemów – naciskamy raz, bądź kilka razy strzałkę z lewej strony i ,,cienki” pędzi w dół. Problem może się pojawić, gdy okaże się, że na trasie wyrosło drzewo, bądź inna przeszkadzajka – należy wtedy równocześnie kliknąć oba przyciski i przeskoczyć przeszkodę.

Początkowo może Wam nie wychodzić, ale nie poddawajcie się – jestem pewna, ze już po kilku minutach dojdziecie do perfekcji ;) Jestem przekonana, że aplikacja sprawi, że nie będziecie się nudzić przez caaaałą zimę :) Masa leveli, ciekawe obiekty – czego trzeba więcej? Pobrania ;)

Pobierz Stickman Snowboarder za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button