Stair Dismount – rzuć ludzikiem!

Wielu z was zapewne ma lepsze i gorsze dni. Jak wiadomo w tych gorszych, niestety szukamy czegoś by odreagować. Dlatego zamiast na przykład być nie miłym dla swoich kolegów ze szkoły czy z pracy, warto spróbować jakoś rozładować atmosferę. I nie mówimy tutaj o bieganiu, czy wykonywaniu jakichś ciężkich ćwiczeń, aby porzucić całą tkwiąca w was złość. Dlatego może warto spróbować szczęścia w grach na swoim smartfonie. Doskonałą do tego grą jest właśnie Stair Dismount.

Gra ta została wyprodukowana przez Secret Exit Ltd. Nie jest skomplikowana. Bowiem polega na zepchnięciu ludzika. Tak dobrze rozumiecie, zepchnięcie ludzika. Do dyspozycji mamy różne konstrukcje, z których należy zepchnąć naszego bohatera, tak aby doznał jak najwięcej kontuzji oraz urazów kości. Plansz, z których możecie korzystać jest naprawdę wiele. Niektóre są darmowe, za inne niestety trzeba płacić. Do wyboru mamy również bardzo wiele postaci, jednak za darmo możemy używać tylko dwóch, resztę trzeba kupić. Mało tego jeśli chcemy wyżyć się na konkretnej osobie, to można dodać naszemu ludkowi twarz. Dlatego siedząc w pracy lub leżąc wygodnie na łóżku można się wyżywać na naszym nieprzyjacielu.

 

Jeśli chodzi o dźwięk, czyli odgłosy trzasków, złamań i łomotania kości, to jest naprawdę plus. Sama muzyka jest raczej spokojna i relaksująca, więc powinniśmy trochę zredukować naszą złość. Gra naprawdę potrafi uspokoić, w szczególności jeśli ludek będzie posiadał twarz znienawidzonej przez was osoby, którą będziecie mogli porzucać we wszystkie strony, a przy tym połamać jej kości.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button